Adı Zehra Dizisi Nerede Çekiliyor?

Adı Zehra Dizisi Nerede Çekiliyor?

Adı Zehra Dizisi Nerede Çekiliyor?

Adı Zehra dizisi nerede çekiliyor? Adı Zehra dizi seti nerede, hangi şehirde? gibi merak edilen soruların yanıtlarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Yapımını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu’nun kaleme aldığı ve Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Adı Zehra dizisinin çekimlerinin İstanbul’da gerçekleşmesi planlanıyor.

Hazırlıkları son hız devam eden yeni dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy ve İnanç Konukçu gibi başarılı isimler yer alıyor.

Adı Zehra dizisinin ilk bölümlerinin Almanya’nın Frankfurt şehrinde çekilmesi, daha sonra ise setin İstanbul’a taşınması ve çekimlerin İstanbul’da devam etmesi bekleniyor.

Almanya’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak doğan Zehra’nın hikayesini ekranlara taşıyacak olan dizinin Ocak-Şubat 2018 gibi ekranda olması planlanıyor.

Adı Zehra Dizisi Yakında Fox’ta Başlıyor…

Dizinin nerede çekildiği ile ilgili detaylı bilgi sahibi olan ya da dizi setini ziyaret etme şansına sahip olmuş takipçilerimiz varsa aşağıya yorum yazarak bildiklerini ve deneyimlerini paylaşabilirler.İlgili Makaleler

Daha Fazla