Anne 30.Bölüm Sinan Öldü!

Anne 30.Bölüm Sinan Öldü!

Anne Dizisi 30.Bölüm Özeti 31.Bölüm Fragmanı

Anne dizisinin 30.bölümünde Sinan Cengiz’in dediğini yapmış,polislere ve ailesine hiçbir şey söylemeden onun verdiği adresi gitmiş fakat orda karşılaştığı manzara ile çılgına dönmüştü.Zeynep boynuna geçirilmiş bir iple bir taburenin üzerindeydi. Tam da Cengiz’in planladığı gibi Zeynep’e doğru ilerlediğinde, kafasına aldığı darbeyle yere yığılıvermişti. Sinan ayıldığında Zeynep’i yerde hareketsiz yatar halde görmüştü.Ama elleri ve ayakları Cengiz tarafından bağlandığı için hiçbir şey yapamamıştı.Cengiz’in bayılttığı Zeynep bir süre sonra kendine gelmişti.

Zeynep ölmeden önce Turna’ya mektup yazmak istediğini söylemişti Cengiz’e.Cengiz Zeynep’e “sana hayatının kıyağını yapacağım.”demiş ve Zeynep’in telefonda Turna ile vedalaşmasına izin vermişti.Turna “N’olur yine gitme anne.” diye telefonda ağlamıştı.

Cengiz telefonda arkadan gelen oğlu Hasan’ın ağlama seslerini duymuş ve etkilenmişti.Cengiz’i kaybetmekten çok korkan Şule,çocukları da alarak Cengiz’in yanına gelmişti.Melek,Zeynep’i yerde yatar görmüş,koşarak "anne" diye sarılmıştı.Zeynep konuşmuş,ölmediğini belli etmişti.Cengiz,Şule’nin söylediklerinden etkilenmiş,oğlunu babasız bırakmamaya karar vererek oradan ayrılmıştı.Melek bir seçim yapmış ve Zeynep’i seçmişti.Sinan Cengiz’in peşini bırakmamış, araba ile onu takibe almıştı.Arabadan inip koşmaya başlayan Cengiz’in peşinden ona yetişmeye çalışan Şule, kucağındaki bebekle yolun ortasına düşmüş,onu gören Sinan da yardım etmek için koşmuştu.Ama olan Sinan’a olmuş, araba ona çarpmıştı.Sinan hemen orda hayatını kaybetmişti.

Anne 31.Bölüm Fragmanı 6 Haziran Salı

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Yayınlandığı zaman bu sayfaya eklenecektir.İlgili Makaleler

Daha Fazla