Aşk-ı Roman Dizisi 4.Bölüm Tüyoları

Aşk-ı Roman Dizisi 4.Bölüm Tüyoları

Aşk-ı Roman Dizisi 4.Bölüm Tüyoları

Aşk-ı Roman 4.Bölüm Tüyoları 24 Ağustos 2017 Neler Olacak?

Lider sonunda Solmaz’ı bulmuştur. Ama Solmaz Lider’i gördüğüne pek sevinmez. Bela mı olacaksın sen benim başıma? diyerek Lider’i tersler. Aşk-ı Roman dizisinin 4.bölümünde hastalığı git gide ilerleyen Solmaz’ın babası Osman baygınlık geçirir. Çamur Hamdi için dövüşmeyi kabul eden Kaan’ın rakibi çok güçlüdür.

Aşk-ı Roman Dizisi 3.Bölümde Neler Olmuştu? 23 Ağustos 2017 Özeti

Solmaz annesinin kendisine küçükken aldığı küpesinin tekini kaybetmiştir. Lider’in şoförü Yunus, Lider’in arabasını temizlerken küpeyi bulur ve annesi ve kız kardeşiyle birlikte bahçede oturan Lider’e küpeyi verir.Küpeyi öğrenen Leman,Yunus’a küpenin kime ait olduğunu öğrenme görevi verir.Ayrıca,kendisi de Lider’in odasını karıştırır ve küpeyi nereye koyduğunu bulur.

İlginizi Çekebilir: Aşk-ı Roman Dizisi 2.Bölüm Özeti

Nurullah Dilara ile birlikte bir plan yapar.Zaten araları bozuk olan Kaan ve Solmaz’ı ayıracaklar,Nurullah Solmaz’la,Dilara ise Kaan’la sevgili olacaktır.

Nurullah Solmaz’ı iş ile ilgili bir şeyler konuşmak bahanesiyle kahvaltıya davet eder.Bu sırada Kaan da onları görür.Kafa dağıtmak için sahilde bir banka oturan Kaan’ın yanına Lider oturur.İkisi de aynı kıza aşık olduklarını bilmeden aşk hakkında dertleşirler.

Kaan Çamur Hamdi için dövüşmeyi kabul etmiştir.

Aşk-ı Roman dizisinden tüyolar için sitemizi takipte kalın.İlgili Makaleler

Daha Fazla