Aslan Ailem Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün?

Aslan Ailem Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün?

Aslan Ailem Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün?

Yapımcılığını ES Film’in yaptığı, yönetmenliğini Ömer Uğur’un üstlendiği Trt 1 ekranının yeni dizisi Aslan Ailem’in Ekim ayı içerisinde başlayacağı duyurulmuştu.Yeni dizinin ne zaman başlayacağı,hangi gün yayınlanacağı merak ediliyordu.

Tatlı, sıcak ve komik bir aile dizisi olacak olan Aslan Ailem’in ne zaman başlayacağı,hangi gün,saat kaçta yayınlanacağı belli oldu.Dizi, ilk bölümü ile 22 Ekim Pazar 20:00’de Trt 1 ekranlarında olacak.

Payitaht Abdülhamid ve İsimsizler gibi beğenilen dizilerin yaratıcısı ES Film’in yapımcılığına imza attığı dizinin oyuncu kadrosunda Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Levent Özdilek, Burcu Özberk, Esra Sönmezer, Eda Şölenci, Mehmet Şeker ve İpek Özağan gibi isimler yer alıyor.Dizinin senaryosunu ise Nuray Uslu ve Ayça Mutlugil yazıyor.

Aslan Ailem dizisinin Genel Koordinatörlüğünü Sibel Tuna, Uygulayıcı Yapımcılığını Zeynep Tuna üstleniyor. Dizinin müziklerinde ise klarnet virtüözü Serkan Çağrı’nın imzası bulunuyor.

Aslan Ailem dizisi 22 Ekim Pazar 20:00’de Trt 1’de başlıyor!İlgili Makaleler

Daha Fazla