Ateşböceği Dizisinin Müziklerini Kim Yapıyor?

Ateşböceği Dizisinin Müziklerini Kim Yapıyor?

Ateşböceği Dizisinin Müziklerini Kim Yapıyor?

2017 yazının en iddialı dizilerinden olan Ateşböceği; oyuncu kadrosu,konusu,senaryosuyla olduğu kadar dizi müzikleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Ateşböceği dizisinin oyuncu kadrosunda Seçkin Özdemir, Nilay Deniz,Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor. Senaryosunu Ebru Hacıoğlu yazıyor.

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in paylaştığı Star Tv’nin iddialı yaz dizisi Ateşböceği’nin müziklerini yapan isimlerden biri Volkan Akmehmet.

Volkan Akmehmet kimdir?

İtü Mimarlık Fakültesinden 2001 yılında mezun olmuştur.Film ve dizi müziği bestecisidir.

Volkan Akmehmet’in yaptığı dizi müziklerini bir araya topladığı albümleri de mevcut.Müzisyenin Kiraz Mevsimi dizisi için yaptığı müzikleri topladığı 2 tane soundtrack albümü var.Volkan Akmehmet’in Göç Zamanı dizisi için hazırlanan müziklerden oluşan bir dizi müzikleri albümü de mevcut.

Dokuz Sekiz Müzik isimli müzik şirketi ile çalışan Ahmehmet, Tepenin Ardı isimli filmin müziklerini de yapmıştır.

Müziklerine katkıda bulunduğu diziler:

Beni Affet,Sudan Bıkmış Balıklar,Kiraz Mevsimi,Göç Zamanı,Yıldızlar Şahidim,No 309.

Ateşböceği’nin müziklerini yapan isimlerden bir diğeri İnanç Şanver.

İnanç Şanver kimdir?

Müzisyen,Gölgeler ve İnanması Zor şarkıları ile tanınmıştır.Birçok dizinin müziklerinde imzası bulunmaktadır. Haydut isimli grupta gitar çalıp, geri vokal yapmaktadır. `iki dil bir bavul` filminin müzikleri de İnanç Şanver’e aittir.

İlk bölümü ile 29 Haziran Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan Ateşböceği dizisinin müziklerine mümkün olduğunca sitemizde yer vereceğiz.İlgili Makaleler

Daha Fazla