Avlu Dizisi 2.Sezon Tüyoları

Avlu Dizisi 2.Sezon Tüyoları

Avlu Dizisi 2.Sezon Tüyoları

Star Tv ekranının büyük ilgi toplayan dizisi Avlu,11.bölümü ile sezon finaline gitmişti.Sevilen dizinin sezon finalinde Deniz, kızının intikamı için Kudret ile hesaplaşmıştı.7 Haziran 2018 Perşembe akşamı etkileyici bir finalle sezona nokta koyan Avlu dizisinin yeni bölümleri büyük bir merakla bekleniyor.İşte Avlu dizisinin 2.sezonundan tüyolar:

Limon Film imzalı,Demet Evgar, Ceren Moray gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı,ödüllü filmlere imza atan Yüksel Aksu'nun genel yönetmenliğinde çekilen Avlu dizisinin 2.sezonunda izleyiciyi neler bekliyor? Dizide ne gibi değişiklikler olacak?

Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Çağdaş Onur Öztürk ve Kenan Ece gibi ünlü isimlerden oluşan güçlü kadrosuyla 1.sezonu ile izleyiciden tam not alan Avlu dizisinin 2.sezon çekimleri Ağustos ayında başlayacak.Avlu'ya yeni sezonda, hikâyeye damgasını vuracak psikopat bir cezaevi müdiresi karakteri de katılacak.

Birsen Altuntaş'ın yazdığı habere göre; psikopat cezaevi müdiresi karakteri için Hülya Avşar'a teklif götürüldü.Hülya Avşar'ın teklifi kabul edip etmeyeceği,Avlu dizisinde rol alıp almayacağı ise merak konusu...

Gelişmeleri bildireceğiz.Takipte kalın.



İlgili Makaleler

Daha Fazla