Avlu Dizisi Sezon Finalinde Çalan Rap Şarkı

Avlu Dizisi Sezon Finalinde Çalan Rap Şarkı

Avlu Dizisi Sezon Finalinde Çalan Rap Şarkı

Avlu Dizisi Sezon Finalinde Çalan Rap Şarkıyı Kim Söylüyor?

Star Tv'nin Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Avlu'nun 7 Haziran 2018 akşamı yayınlanan sezon finalinde çalan rap şarkı ilgi çekti,diziyi izleyenlerce merak edildi.Avlu dizisinin sezon finalinde Deniz'in Kudret'i bıçakladığı sahnelerde çalan şarkının rap bölümlerini Sagopa Kajmer söylüyor,nakarat kısmını ise Bergen.Avlu dizisinin sezon finalinde (7 Haziran) çalan tüm şarkılara buradan ulaşabilirsiniz.

Avlu Dizisi Sezon Finalinde Çalan Rap Şarkının Sözleri:

Yağıyor yine kasveti kar gibi gecenin. Normalinden yüklü ağırlığı her hecenin. Garantisi yok bir sonraki nefesin. Bir kin yemlenir yarattıkları için içimde. Gezerim beyaz kuzularını kaybetmiş çobanın sessiz köyünde. Herkes bir gün batacak el ele güneşle. Kelepçesini açtım öfkemin,dedim:''Artık serbestsin.'' Parçaladı dizlerimi yumruklarım,hırsımı çıkaramadım pek net. Affetmediğim için beni affet. De ki:''Kötü gittiğindendir kendiyle ettiği sohbet.'' Alev aldı içim,yağmur aradı sevdiğim. Hırsımı çıkaramadım pek net.

Onun kalbi kırıldı,parçalarını arıyor. Ressam tuvali parçaladı,fırçalarını kırıyor. Sevgisi nefretine takılıyor. Dikenli teller üzerine batıveriyor. Dışarıda bir hayat var neden içimde ölüm? Belki yeni bir çare içimdeki ölümü öldürür ve bir kabuslu uyku belki mutlulukla bölünür. Okyanustur hayat,büyük dalgalar ummadığında görünür. Kelepçesini açtım öfkemin,dedim:''Artık serbestsin.'' Parçaladı dizlerimi yumruklarım,hırsımı çıkaramadım pek net. Affetmediğim için beni affet. De ki:''Kötü gittiğindendir kendiyle ettiği sohbet.'' Alev aldı içim,yağmur aradı sevdiğim. Hırsımı çıkaramadım pek net.

Nakarat Kısmı (Bergen'in söylediği kısım):

Tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmem. Bütün zalim olanları,sen affetsen ben affetmem. Sen tanrısın affedersin,bağışlarsın kulum dersin Neler çektim sen bilirsin. Sen affetsen ben affetmem.Sen affetsen ben affetmem. Bütün zalim olanları,sen affetsen ben affetmem.

Avlu Dizisi Sezon Finalinde Çalan Rap Şarkı:İlgili Makaleler

Daha Fazla