Bahtiyar Ölmez Dizisi Rıfat Çakar Kimdir?

Bahtiyar Ölmez Dizisi Rıfat Çakar Kimdir?

Bahtiyar Ölmez Dizisi Rıfat Çakar Kimdir? Gerçek Adı Ne? Biyografisi,Oynadığı Diziler

Cem Tabak yönetiminde Nehir Yapım’ın yapımcılığında Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmak için gün sayan Bahtiyar Ölmez dizisi ile ilgili detaylar da netleşmeye başladı.Yeni dizinin yayın tarihi,oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldu.

Başrollerinde Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı ile Güven Hokna bulunan dizi, ilk bölümü ile 11 Kasım Cumartesi akşamı Atv ekranında izleyici karşısına çıkacak.

Yeni dizide yer alan Bahtiyar ve Rıfat karakterleri benzerlikleri ile şaşırtıyor. Peki bu karakterleri kim canlandırıyor? Bahtiyar ve Rıfat ikisi de aynı oyuncu mu?

Yetkin Dikinciler yeni dizide birbirine tıpatıp benzer iki karakteri birden canlandırıyor: mezarcı Bahtiyar Ölmez ve ünlü mafya babası Rıfat Çakar...

Peki dizinin başrolü Yetkin Dikinciler kimdir? 

15 Ağustos 1969 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde felsefe okurken tiyatro kursunda Yıldız Kenter'in daveti ile bölüm değiştirmiştir ve 1993 yılında tiyatro bölümünü bitirmiştir.Bakırköy Belediye tiyatrolarında oyunculuğa başlayan Yetkin Dikinciler, 1999 yılından beridir İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda kadrolu oyunculuğa devam etmektedir.

Yetkin Dikinciler'in Oynadığı Bazı Diziler: Avrupa Yakası, Eşref Saati, Bizim Yenge, Muhteşem Yüzyıl, Merhaba Hayat.

Yetkin Dikinciler'in Oynadığı Bazı Filmler: Kırık Kanatlar, Kabuslar Evi, Babam ve Oğlum, Mavi Gözlü Dev, Ulak, Umut Yolcuları, Usta.

Bahtiyar Ölmez dizisinde Bahtiyar Ölmez karakteri; kendisine tıpa tıp benzeyen ünlü mafya babası Rıfat Çakar’ın hayatını yaşamak zorunda kalacaktır. İlgili Makaleler

Daha Fazla