Bay Yanlış Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizi Kıyafetleri

'Aşk,yanlışı doğruya çevirebilir mi?' sloganı ile Cuma akşamları Fox kanalında izleyici ile buluşan,Can Yaman ve Özge Gürel'in başrollerinde yer aldığı,yapımını Gold Film’in, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in, senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin’in üstlendiği Bay Yanlış dizisi beğeni topluyor.

Romantik komedi türündeki eğlenceli yaz dizisi Bay Yanlış'ta oyuncuların giydikleri kıyafetler araştırılıyor,giysilerin markaları merak ediliyor.

Can Yaman ve Özge Gürel ikilisine; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Ecem Karavus, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi birçok başarılı ismin eşlik ettiği Bay Yanlış'ta oyuncuların giydiği kıyafetlere ve markalarına elimizden geldiğince yer vermeye çalışıyoruz.

Bay Yanlış Özgür,Ezgi,Cansu,Deniz,İrem kıyafetlerini ve dizide kullanılan takıları marka,fiyat bilgileri ile birlikte paylaşmaya çalışıyoruz.

Bay Yanlış dizisinin 3 Temmuz 2020 Cuma akşamı yayınlanan 2.bölümünde Ezgi (Özge Gürel) ve Özgür (Can Yaman) birlikte alışverişe çıktıklarında Ezgi'nin denediği siyah puantiyeli beyaz uzun kollu elbisenin markası by Beste Korkmaz. 

Bay Yanlış 2.bölüm kıyafetlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bay Yanlış 1.bölüm kıyafetlerine ve markalarına sitemizde yer verdik.
 İlgili Makaleler

Daha Fazla