Bir Aile Hikayesi Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtım Fragmanı

Bir Aile Hikayesi Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtım Fragmanı

Bir Aile Hikayesi Dizisi Konusu Oyuncuları Tanıtım Fragmanı

"Her aile bir tarihdir.Hatta okumasını bilene göre bir destandır." mottosu ile çok yakında Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Aile Hikayesi dizisinin ilk tanıtım fragmanı da 19 Şubat 2019 tarihinde ekranlardaki yerini aldı.Songül Öden ve Celil Nalçakan’ın başrollerinde yer aldığı dizide,yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturuyor.Dizinin senaryosunu Deniz Madanoğlu kaleme alırken,yapımcılığını Medyapım üstleniyor.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Konusu:

Amerika’da NBC kanalında ekrana gelen This is Us dizisinden ülkemize uyarlanan Bir Aile Hikayesi dizisinin konusu şöyle; dizinin başrollerinde yer alan çift (Songül Öden ve Celil Nalçakan) evlidir ve üçüz bebek beklemektedirler.Ne yazık ki bebekler dünyaya gelmekte çok acele davranır ve beklenmedik bir erken doğum sonucu üçüncü bebek ölü doğar.Doğan kız ve erkek bebek ise gayet sağlıklıdır.Aynı gün bir erkek bebek bir itfaiye görevlisi tarafından hastaneye getirilmiş ve çiftin sağlıklı doğan bebeklerinin yanına yatırılmıştır.Bunu bir işaret olarak gören çift,üçüncü bebeklerinin yerine onu koyarak hastaneden üç bebekle eve dönerler.İşte Bir Aile Hikayesi de burada başlamış olur.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncuları:

Songül Öden (Reyhan):

Songül Öden; 17 Şubat 1979 tarihinde Diyarbakır'da doğmuştur.Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.Birçok tiyatro oyununda rol alan Songül Öden,ilk dizi oyunculuğu deneyimini Ferhude Hanımlar dizisi ile yaşamıştır.Sonrasında Gümüş,Vatanım Sensin,Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol almıştır.Ayrıca; başarılı oyuncu 72. Koğuş,Acı Aşk gibi filmlerde rol almıştır.

Celil Nalçakan (Cem):

Celil Nalçakan; 10.06.1978 tarihinde Sivas'ta doğmuştur.İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2006 yılında Sıla dizisi ile yaşamıştır.Kış Masalı,Hanımın Çiftliği,Bitmeyen Şarkı,Poyraz Karayel,Hayati ve Diğerleri gibi dizilerde rol almıştır.

Birkan Sokullu (Berk):

Birkan Sokullu; 06.10.1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı  bölümü mezunudur.2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında üçüncülüğü kazanmıştır.İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2008 yılında Melekler Korusun dizisi ile yaşamıştır.Sonrasında Kurt Seyit ve Şura,Küçük Kadınlar,Hayat Şarkısı,Yüz Yüze gibi dizilerde rol almıştır.

Elçin Afacan (Beste):

Elçin Afacan,1991 yılında doğmuştur.Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2016 yılında  İçerde dizisi ile yaşamıştır.Sonrasında 2017 yılında Deli Gönül dizisinde rol almıştır.

Alper Saldıran (Beste'nin sevgilisi):

Alper Saldıran; 16 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.Bir süre çeşitli reklam filmlerinde rol alan oyuncu,ilk dizi oyunculuğu deneyimini 2004 yılında Bir Dilim Aşk dizisi ile yaşamıştır.Sonrasında Melekler Korusun,Yerden Yüksek,Beni Böyle Sev,Aşk ve Gurur,Kalbim Ege'de Kaldı gibi dizilerde rol almıştır.

Olgun Toker (Mahur):

Olgun Toker; 12 Mart 1988 tarihinde Mersin'de doğmuştur.Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.Karadayı,Son,Benim Adım Gültepe,Hayat Sırları gibi dizilerde rol almıştır.

İrem Sak (Mahur'un eşi):

İrem Sak; 09.02.1986 tarihinde Sivas'ta doğmuştur.İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur.İlk dizi oyunculuğu deneyimini Şen Yuva dizisi ile yaşamıştır.Yalan Dünya dizisi ve Güldür Güldür Show ile tanınmıştır.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Tanıtım Fragmanı:İlgili Makaleler

Daha Fazla