Bir Doğu Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bir Doğu Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bir Doğu Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çok yakında Trt ekranlarında yeni bir dizinin daha izleyici ile buluşacağını burada duyurmuştuk.Trt'nin Pazar akşamları yayınladığı,Alina Boz ve Alp Navruz'un (Azra ve Cenk) başrollerini paylaştığı,sevilen dizisi Elimi Bırakma'nın yapım şirketi Üs Yapım'ın yapımcılığını üstleneceği yeni dizi Bir Doğu Masalı da Trt ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Konusu ve oyuncuları ile olduğu kadar manzaraları ve çekim yerleri ile de adından söz ettireceğini düşündüğümüz Bir Doğu Masalı dizisi adından da anlaşılacağı gibi Doğu'yu ekranlara taşıyacak.

Bu sezon Atv ekranlarında yayınlanan,Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün başrollerini paylaştığı,Cuma akşamları ekrana gelen,Mardin'de çekilen Hercai dizisi de çekim yerleri ile büyük ilgi toplamıştı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Trt'nin Bir Doğu Masalı dizisinin Gaziantep'te çekilmesi planlanıyor.

Doğal güzellikleri, tarihi yapıları, müzeleri, antik kentleri ve lezzetli yemekleri ile bir turizm kenti olan Gaziantep'in gezilip görülecek yerlerine de dizide yer verilecektir.Daha önce de birçok dizinin çekimine ev sahipliği yapan Gaziantep; şimdi de Bir Doğu Masalı dizisi ile ekranlara gelecek.Daha önce de Gaziantep'te birçok dizi çekilmiş ve izleyicinin ilgisini toplamıştı.

Karagül,Asmalı Konak,Karayılan,Ezogelin,Gülperi,Zerda,Yabancı Damat dizileri de Gaziantep'te çekilmişti.

Gaziantep; dizilerin gözde kenti olmaya devam ediyor.

 İlgili Makaleler

Daha Fazla