Bir Zamanlar Çukurova'daki Adnan Bebek Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova'daki Adnan Bebek Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova'daki Adnan Bebek Kim? Gerçek Adı Ne?

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği,Perşembe akşamları atv ekranında seyircisi ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Adnan bebeğin kim olduğu merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova'daki Adnan bebek kim? Gerçek ismi ne? Kaç yaşında? Kaç aylık? gibi soruların cevapları araştırılıyor. İşte detaylar...

İlk bölümü ile 13 Eylül Perşembe akşamı izleyicilerle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Vahide Perçin,Uğur Güneş,Murat Ünalmış,Hilal Altınbilek gibi isimleri buluşturan sevilen dizide Adnan bebek; Züleyha (Hilal Altınbilek) ve Yılmaz'ın (Uğur Güneş) oğludur. Oğlu Demir'in (Murat Ünalmış) çocuğu olmadığını öğrenen Hünkar Yaman (Vahide Perçin) çok tehlikeli bir oyun başlatır. Oğlu Demir Yaman'ın Züleyha'ya deli gibi aşık olduğunu anlayan Hünkar hanım,Züleyha'nın hamile olduğunu da öğrenince onu oğluyla evlendirir,bebeğin de Demir'in bebeği olduğu oyununu kurar.

Bir Zamanlar Çukurova'daki Adnan bebeğin gerçek adı Ömer Fethi Canpolat. 06.07.2018 tarihinde doğan Ömer Fethi Canpolat; bu yazıyı kaleme aldığımız 1 Nisan 2020 tarihinde 1 yıl 8 ay 27 günlüktür.

Bir Zamanlar Çukurova'daki Adnan bebeğin instagram hesabı: @omerfethicanpolat

İlginizi Çekebilir: Bir Zamanlar Çukurova Adnan Bebek Kıyafetleri
 İlgili Makaleler

Daha Fazla