Canevim Dizi Oyuncuları Karakterleri

Canevim Dizi Oyuncuları Karakterleri

Canevim Dizi Oyuncuları Karakterleri

Çok yakında Atv ekranlarında yeni bir dizi daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yeni dizinin ismi Canevim olacak.Koliba Film'in yapımını üstleneceği yeni dizinin yönetmenliğini Adnan Güler yapacak.

Canevim Dizi Oyuncuları Karakterleri:

Biran Damla Yılmaz (Ceylan):

28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul'da doğan Biran Damla Yılmaz; Kırgın Çiçekler,Çılgın Dersane 4: Ada,Beyaz Yalan,Yalan Aşk gibi projelerde rol almıştır.Dizide Ceylan karakterini canlandıracak olan Biran Damla Yılmaz; Canevim'in başrollerinden biri olacak.

Nihan Büyükağaç (Feryal):

28 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu,Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim görmüştür.İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2005 yılında Beşinci Boyut dizisi ile yaşayan Nihan Büyükağaç; sonrasında Fırtına,Senden Başka,Muhteşem Yüzyıl,Sevdaluk,Gönül İşleri,Gecenin Kraliçesi,Cesur ve Güzel gibi birçok başarılı dizide rol almıştır.

Simge Selçuk (Melis):

Simge Selçuk, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümü mezunlarındandır.İlk dizi oyunculuğu deneyimini 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisi ile yaşamıştır.Sonrasında Çiçek Taksi,Ayrılsak da Beraberiz,Aliye,Acemi Cadı,Küçük Kadınlar,Avrupa Avrupa,Güzel Köylü gibi birçok dizide rol almıştır.

Cast çalışmaları devam eden dizinin oyuncu kadrosu ve dizide canlandıracakları karakterleri belli oldukça bu sayfada paylaşacağız.İlgili Makaleler

Daha Fazla