Cesur ve Güzel 28.Bölümde Neler Oldu?

Cesur ve Güzel 28.Bölümde Neler Oldu?

Cesur ve Güzel Dizisi 28.Bölüm 25 Mayıs

Cesur ve Güzel’in geçen bölümünde Cesur,Sühan’a evlenme teklifi etmişti.Korludağ,Cesur’u yanına çağırmış,Salih’in ceketinin cebinden çıkan mektubu ona göstermişti.Cesur,Tahsin Korludağ’ın gelirken yanında getirmesini istediği Rıza’nın mektubu ile bu mektubu yan yana koymuş,mektubu Rıza’nın yazdığını anlamıştı.Ne var ki,kanıt olabilecek bu mektubu Korludağ,ateşe atarak yok etmişti.Tahsin Korludağ,Rıza’yı aramış,hemen kaçmasını,Cesur’un annesinin katilinin Rıza olduğunu öğrendiğini söylemişti.Sühan,Rıza’dan intikam almaya giden Cesur’a  “bu kapıdan çıkarsan eğer,beni ve çocuğumuzu bir daha göremezsin.” demişti ve bölüm sona ermişti.

Cesur ve Güzel’in 25 Mayıs tarihinde yayınlanan 28.bölümünde Cahide,Salih’in karısı Reyhan’a kocasının gerçek katilinin Tahsin Korludağ olduğunu söyler.Reyhan o sinirle Tahsin’i bıçaklar.Bıçaklanan Tahsin Korludağ’ı bahçede Hülya bulur.

Cesur,Rıza’yı bulur.Elinde silah vardır.Rıza’yı öldürmeye gelmiştir.Ama Sühan’ın söyledikleri gözlerinin önünden gitmemektedir.Rıza’yı öylece bırakıp gider.Katil olmayı değil, baba olmayı seçer Cesur.

Rıza’nın cezasını çekmeden Cesur’un rahat edemeyeceğini farkeden Sühan gitmeye karar verir.Tam bu sırada babasının bıçaklandığını öğrenir.

Korhan,Cahide’nin Reyhan’a gerçekleri anlattığını öğrenince çok sinirlenir.Ondan boşanmaya karar verir.

Rıza,müdürü sıkıştırır,müdür kendisini Tahsin’in görevlendirdiğini anlatır.

Tahsin’e 0 rh negatif kan lazımdır.Bir tek Cesur’un kanı uyar.Cesur Tahsin’e kan verir.Tahsin’in ameliyatı başarılı geçer,gözlerini açar ama hafıza kaybı yaşamaktadır.Kaza geçirdiğini hatırlamamaktadır.2012 yılında kalmıştır.Şoke edici olaylar ve bilgilerden uzak tutulmalıdır.Hafıza kaybı kalıcı olabilir.Bu sebeple Cesur,çiftliğe Sühan’ın yanına gelir.Cahide ve Korhan da çiftliğe taşınırlar.Babaları üzülmesin diye oyun oynarlar.

Cesur ve Güzel dizisinin 28.bölümünde,Cesur Sühan’dan aldığı Tahsin’in telefonunu savcıya götürür.Adalet’le Tahsin’in yazışmalarından Adalet’i bulmaya çalışacaklardır.Savcı,Adalet’in telefonunun yerini bulur.Telefon Rıza’nın odasındadır.Rıza,Tahsin üzülmesin diye ona Adalet’in ağzından yalan mesaj yazdığını,bu telefonun Adalet’in olmadığını söyler.

Hülya,Tahsin’in hastalığından faydalanarak Tahsin’e sevgili olduklarını,Adalet’ten ayrılmış olduğunu söyler.

Cesur,megafondan tüm Korludağ halkına Rıza’nın annesinin katili olduğunu söyler.Rıza,bu durum için Cesur’dan şikayetçi olur.Savcı,Adalet’i öldürenin Cesur olduğundan şüphelendiğini Rıza’ya söyler.Rıza da Sühan’ı arar ve buluşmak ister.Sühan hemen Savcı’ya haber verir ve eve kamera ve ses cihazı yerleştirirler.

Rıza Sühan’ın suyuna ilaç atar.Sühan,savcının telefonuna attığı mesajla durumu öğrenir,hemen bardakları değiştirir ve bayılmış numarası yapar.

Rıza,Cesur’a bir mesaj göndertmiştir.Cesur, mesajdaki yere gider ve Adalet’in mezarını kazar.Turan da onu izliyordur ve polise haber verir.Polisler gelir ve Cesur,Adalet’in mezarını bulduklarını söyler.

Cesur ve Güzel dizisinin 28.bölümünde,ava giderken avlanan Rıza,Cesur’un tuzağına düşmüştür.Kendi kendini ele vermiştir.Adli Tıpta yapılan inceleme sonucu,Adalet’in cesedinde Rıza’nın dna izine rastlanır ve Rıza tutuklanır.

 

 

 

 İlgili Makaleler

Daha Fazla