Cesur ve Güzel 29.Bölüm Özeti 30.Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel 29.Bölüm Özeti 30.Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel Dizisi 29.Bölüm Özeti 30.Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel dizisinin 29.bölümünde neler oldu? 29.bölüm özeti

Hülya bebeğini kaçırıp fidye isteyenin Bülent olduğunu ve Cahide’nin ona yardım ettiğini anlar.Rıza adamı Turan’ın yardımıyla ve birkaç polis öldürerek hapisten kaçmayı başarır.Cesur ve Sühan tam düğün planları yaparken savcıdan Rıza’nın kaçtığını öğrenirler.Savcı’ya göre Rıza’nın 2 seçeneği vardır; ya yurtdışına kaçacak ya da Cesur’dan intikam almak için geri dönecektir.Savcı garantiye almak için Rıza yakalanana kadar Cesur ve Sühan’a 2 koruma verir.

Cahide,Tahsin’e Korhan’ın kendisini aldattığını bu yüzden ayrılmak istediğini söyler ve Tahsin’den Korhan’la konuşup onu boşanmamaya ikna etmesini ister.

Hülya çocuğunun kaçırıldığını Turan’a söyler.Bülent suçu üstlenmesi karşılığında Turan’a paranın yarısını vermeyi teklif eder.O da kabul eder.Hülya parayı vermeye mecbur kalır ve çocuğuna kavuşur.Turan Cahide’nin de kendisine yardım ettiğini Hülya’ya söyler.

Rıza Cesur’u arar.”Seninle bir oyun oynayalım.İlk ipucu yarın elinde olacak.”der.Cesur Rıza’yı yakalamak için eline gelen fırsatı kaçırmak istememektedir.Cesur 4 keskin nişancı koruma ile Rıza’nın söylediği eve gider.Rıza Cesur’a yine bir ipucu bırakmıştır.Ertesi gün saat beşte verdiği adrese çağırmaktadır.Orda Cesur’u bir tuzak beklemektedir.Rıza odaya bir düzenek kurmuştur.Cesur odanın kapısını açtığı anda silah ateş eder.Neyse ki Cesur’da çelik yelek vardır.Birşey olmaz.Rıza dışarıda gizlenmiş ve Cesur’un ölmediğini görmüştür.

Cesur’un ölmediğini gören Rıza,yeni bir tuzak kurar.Hülya,Cahide ve Bülent’i kaçırarak kuracağı yeni tuzak için onlardan yardım alır.Rıza yine yapacağını yapmış,en mutlu günlerinde,düğünlerinde,çocuğunu düşürmesi için Sühan’ı zehirlemiştir.

Cesur ve Güzel Dizisi 30.Bölüm Fragmanı

Yeni bölümde Cesur ve Sühan Savcı'dan Rıza'nın öldüğü haberini alır.Bu haberle ferahlayan çift tekrar evlilik ve düğün hazırlığına başlar.Bu sefer evlenmeyi başarabilecekler midir?İlgili Makaleler

Daha Fazla