Çoban Yıldızı Final Yapıyor!

Çoban Yıldızı Final Yapıyor!

Çoban Yıldızı Dizisi Final Yapıyor!

Yapımcılığını  Most Production’un yaptığı, başrollerinde Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar, Selim Bayraktar, Arif Erkin, Serhat Özcan, Aysun Metiner, Taygun Sungar, Elif Çakman, Feyza Işık ve Sahra Şaş gibi isimlerin yer aldığı Çoban Yıldızı dizisi sezon finali yapıp yeni sezonda devam etme kararı almıştı ama durum son anda değişti.Bu hafta sezon finali yapması beklenen dizi,bu hafta final yapma kararına vardı.Son bölümlerinde düşüşe giden dizi, yayınlanacak olan 17.bölümü ile ekrana veda edecek.Son gün çıkan final kararı dizinin izleyicilerini büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Kanal ve yapımcının verdiği son dakika kararıyla birlikte,Çoban Yıldızı final bölümüyle 22 Haziran Perşembe akşamı 20.00’de Fox ekranında yayınlanacak.

Dizinin başrol oyuncusu Selin Şekerci sosyal medya hesabında paylaştığı duygusal bir yazı ile diziye veda ettiklerini açıkladı.İşte Selin Şekerci'nin o mesajı:

Bu yıldızlı gökler ne zaman başladı dönmeye? Kimse bilmez.

Söyleyecek çok sözüm var. Çok çok çok. Ama söyleyemezsin bazen boğazındaki yumrudan. Sizi bilmem ama ben hayatımın en güzel setine veda ettim dün. Kimse bilmez... Zühre'm Çoban Yıldızım.. Benim güzel kızım. Sen başıma gelen en güzel şeydin.. Beni büyüttün, sakinleştirdin, iyileştirdin. Gökyüzüne bakıp diledim bir dilek, bana oradan geldin. Ağlamalar, duygusal cümleler bitmez, içimdekini tarif etmeye de yetmez.. buraya bir ekip fotoğrafı koyamıyorum çünkü biz son ana kadar inandık bitmeyeceğine son an! Vedalaşmadık nasıl olsa görüşeceğiz diye.. "biz o kadar güzel bir ekibiz ki ne diye bitsin" dedik son ana kadar. Ama.. amalar işte boğazda düğüm. Kim ne diyecek ne sövecek bilmiyorum açıkçası umrumda da değil ama ben bunu haketmediğimizi adımı nasıl biliyorsam o kadar iyi biliyorum. Ben yaptığım işi biliyorum, ekibimi biliyorum ne kadar iyi yapmak için yırtındığımızı, uykusuz kaldığımızı biliyorum. Bir an bile bırakmadığımızı, iş bu deyip sadece iş deyip üzerine basmadığımızı, başımıza tac ettiğimizi biliyorum. Biliyorum işte ben biliyorum ve benim gibi onlarca insan da biliyor.
Vedalar çoğu zaman ağır olur bu en ağırı oldu. Her gün, gününün yarısından fazlasını geçirdiğin insanları bir günlük arada özler mi insan? Hah biz özlüyorduk işte öyle bir ekibe veda ediyorum. Geriye çok güzel kalpler, dostluklar kaldı kalmasına da benim evimi elimden aldılar işte. Ama iyi ki ler var kocaman iyi kiler keşke çok büyük ama iyi ki ler açık ara önde! Ve Sevgili Gül Oğuz! Nasıl da kenetledin hepimizi birbirimize sen olmasaydın kimse işiyle bu kadar gurur duyamazdı yoluma çıkaran evrene o güzel enerjiye bin şükür! İsim saymayacağım tek tek birinin bir diğerinden hiç bir farkı yok benim için hepsi hepsi bütün ekibim herkes hepiniz sizi çok seviyorum! Ben bu kadar mükemmel bir ekiple tekrar bir araya gelebilir miyim sizi bana verir mi ki? Bilmiyorum. Ama sizinle çalıştığım için gurur duydum. Şeref duydum! Şeref duydum! Şimdi tek dileğim aynı şerefe nail olabilmek. Kelimeler, ağlamalar bitmez.. Şampiyon Çoban Yıldızı
Bulut geçti, gözyaşları kaldı çimende.. 

Çoban Yıldızı Final Bölümü Fragmanıİlgili Makaleler

Daha Fazla