Çukur Hangi Mahalle?

Çukur Hangi Mahalle?

Çukur Hangi Mahalle?

Bu sezonun en popüler dizilerinden biri olmayı başaran Show Tv’nin Çukur dizisi ile ilgili en merak edilen sorulardan birinin yanıtını Mesut Yar gazetedeki köşesinde verdi.

Dizi ile ilgili en çok yanıtı istenen soruların başında Çukur hangi semttedir, Çukur hangi mahalle, Çukur mahallesi nerede gibi sorular geliyor.

Posta yazarı Mesut Yar, merak edilen bu soruların yanıtını köşesinde verdi.Yar,yazdığı yazıda,Çukur’un İstanbul’da bir değil birden fazla yerde bulunduğunu ama dizinin çekimlerinin Çukur mahallesinde yapılmadığını yazdı.Çukur mahallesi diye bilinen İstanbul’da en popüler yerin Taksim Tarlabaşı’nın aşağısında,Tarlabaşı’nın arkasında bulunan bir mahalle olduğunu bildirdi.

Peki sevilen dizi Çukur mahallesinde çekilmiyorsa,nerede çekiliyor?Mesut Yar,bu sorunun yanıtını da verdi ve dizinin çeşitli dizi platolarında çekildiğini aktardı.Çekimlerinin büyük bir çoğunluğunun Balat, Zekeriyaköy ve Rumeli Kavağı tarafında yapıldığını,ama yerleşik bir platosu olmadığını bildirdi.İlgili Makaleler

Daha Fazla