Çukurdere Dizisi Maksude (Ahu Sungur) Kimdir?

Çukurdere Dizisi Maksude (Ahu Sungur) Kimdir?

Çukurdere Dizisi Maksude (Ahu Sungur) Kimdir?

Milliyet Gazetesi yazarlarından Sina Koloğlu'nun haberine göre; O Hayat Benim dizisinin benzeri olacak Çukurdere dizisinde başrolü Ahu Sungur oynayacak.Yalnızlar Rıhtımı olarak belirlenen sonradan adı Çukurdere olarak değiştirilen dizinin kadın başrolü bir pavyon şarkıcısı olacak.Dizinin senaristliğini Can Sinan, yönetmenliğini ise Hamdi Alkan yapacak.

Maksude Çukurdereli ismindeki pavyon şarkıcısı karakteri canlandıracak oyuncu Ahu Sungur kimdir?

Ahu Sungur 5 Şubat 1981 tarihinde doğmuştur. Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu,okuldan mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya, Tiyatro Çisenti ve Tiyatro Kedi’de çeşitli oyunlarda yer almıştır. Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterinin annesini canlandıran Ahu Sungur, Suat Sungur'un eşidir. Mandıra Filozofu filminde Selin karakterini canlandıran oyuncu, en son O Hayat Benim dizisinde yer almıştır.

Ahu Sungur'un oynadığı dizilerden bazıları: Ayrılsak da Beraberiz, Binbir Gece, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, O Hayat Benim.

Çukurdere dizisi Maksude karakteri kimdir?

Pavyon şarkıcısı olan Mahsude Çukurdereli (Ahu Sungur) iki kızı ile beraber Çukurdere mahallesinde yaşamaktadır.İlgili Makaleler

Daha Fazla