Darısı Başımıza Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Darısı Başımıza Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Darısı Başımıza Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Darısı Başımıza ne zaman başlayacak? Yaz aylarında ekranlara gelecek olan Gold Film imzasını taşıyan Darısı Başımıza dizisinin başlama tarihi belli oldu.Ozan Dolunay ve Elif Doğan'ı aynı projede buluşturan dizi ile ilgili ayrıntılar gelmeye devam ediyor.Diziyle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Senaryosunu Deniz Dargı'nın yazdığı dizinin yönetmeni değişti.Hasan Tolga Pulat projeden ayrıldı.Dizinin yeni yönetmeni ise en son İnsanlık Suçu dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Barış Yöş oldu.

Darısı Başımıza'nın oyuncu kadrosundaki isimler de netleşti.Yeni dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

Darısı Başımıza Dizisi Ne Zaman Başlayacak? İlk Bölüm Ne Zaman?

Show TV’nin yeni dizisi Darısı Başımıza'nın ne zaman başlayacağı belli oldu.Darısı Başımıza dizisi ilk bölümü ile 4 Temmuz 2018 Çarşamba akşamı Show Tv ekranında olacak.İlgili Makaleler

Daha Fazla