Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yaz dizileri için de hazırlıklar başladı.Bu dizilerden birisi de Erkenci Kuş dizisi...Star Tv'nin yaz sezonu için hazırlıklarına başladığı dizinin detayları da netleşmeye başladı.Yeni dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturacak.Senaryosunu Ayşe Kutlu yazacak.Oyuncu kadrosuna gelirsek: dizinin başrollerinde Demet Özdemir, Can Yaman ve Öznur Serçeler var.Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan, Sibel Şişman da bulunuyor.

Yönetmeni,senaristi,başrol oyuncuları,oyuncu kadrosu...Bunların dışında yeni dizilerle ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de o dizinin nerede çekildiği...Peki Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor?

Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getirecek olan Erkenci Kuş dizisinin çekimlerine Tuzla'da start verildi.

Erkenci Kuş dizisinin setini ziyaret etme şansını yakalamış takipçilerimiz varsa aşağıya yorum yazarak deneyimlerini paylaşabilirler.

Erkenci Kuş dizisi yakında Star Tv'de başlıyor....İlgili Makaleler

Daha Fazla