Ev Hali Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu Fragmanı

Ev Hali Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu Fragmanı

Ev Hali Dizi Konusu Oyuncuları Yapımcısı Fragmanı

Dünyada yaşanan ve ülkemizde de etkisini gösteren Covid 19 Korona virüs salgın hastalığının yayılmasına önlem amaçlı birçok dizinin çekimlerine süresiz olarak ara verildiği şu günlerde yeni bir dizi haberi geldi.

Hastalık virüsünün daha çok insana bulaşıp yayılma riskine karşı evde kalmanın önerildiği şu günlerde birçok işçi ile kalabalık ortamlarda yürütülen dizi setleri de tedbir amaçlı durma kararları almıştı.

Değişen yaşam tarzına uyum sağlayan farklı bir dizi projesi Çocuklar Duymasın'ın yapımcısı Birol Güven'den geldi. Yeni projede evde kalan oyuncular evlerinden çekim yapacak.

Dünyanın ilk ev yapımı dizisi olacak proje Trt 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkacak.

Evde kalan oyuncuların hem oynayıp hem de çekim yapacakları projenin adını Birol Güven Twitter hesabından şu sözlerle duyurdu: "Ev yapımı  dizimiz için değerli seyircilerimizden çok güzel isim önerileri geldi. Hepsine çok teşekkür ederiz.Ama onların içinden bir tanesi projemize çok uygundur. Oyuncularımızın kendi yaşadığı evlerde çekecekleri sahnelerle oluşacak dizimizin  ismi  " Ev Hali "  oldu.

Ev Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu:
Rasim Öztekin
Şoray Uzun
Yasemin Çonka
Begüm Öner-Ceyhun Fersoy
Faruk Sofuoğlu
Selvet Su Baş-Erdem Baş
Deniz Oral
Aslı Pektaş-Baran Karaoğlan
Deniz Gök-Caner Karaüç
Özlem Türkad
Ayşe Tolga
Berat Yenilmez
Nihan-Necmi Yapıcı
Hacı Ali Konuk
Hakan Bulut
Eray Yasin Işık
Zeki Yılmaz
Bektaş Erdoğan

Dünyanın ilk ev yapımı komedi dizisi olacak projenin çekimlerine başlandı bile. Yeni dizi çok yakında Trt 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Ev Hali Dizisi Tanıtım Fragmanı:
 İlgili Makaleler

Daha Fazla