Gel Dese Aşk Dizisi Ece'nin Hastalığı Ne?

Gel Dese Aşk Dizisi Ece'nin Hastalığı Ne?

Gel Dese Aşk Dizisi Ece'nin Hastalığı Ne?

Oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak gibi isimler bulunan,Atv'nin yeni dizisi ilk bölümü ile 8 Mart Pazar akşamı seyircisi ile buluştu.

Murat Düdenli (Erkan Petekkaya) ve Yasemin Düdenli (Şebnem Bozoklu) çiftinin 5 yaşındaki güzeller güzeli kızları Ece'nin bir hastalığı vardır.

İlginizi Çekebilir: Gel Dese Aşk Dizisi Ece Kimdir?

Yasemin; bu durumdan hep kocası Murat'ı sorumlu tutmaktadır.

Kızının hastalığına sebep olduğunu düşündüğü için kocasına hep soğuk davranan ve herşeyi kendi kontrolü altında tutmaya çalışan Yasemin; kızının hastalığından çok etkilenmiştir.

Geçirdikleri bir trafik kazası sonucu erken doğan Ece; erken doğuma bağlı bir kalp hastalığına sahiptir ve zaman zaman ataklar geçirmektedir.

Murat o gece bir kadeh içki içmiş ve içkili olarak araba kullandığı için Yasemin bu kazadan dolayı hep Murat'ı suçlamaktadır.

Doktorunun Ece'nin durumunun iyi olduğunu söylemesine rağmen Yasemin; kızının iyileşmesi için zaman zaman ona kısıtlar koymakta, bu durumun gerginliğini bir türlü üzerinden atamamaktadır.

 


 İlgili Makaleler

Daha Fazla