Gelin Evi 11-15 Haziran Haftası Yarışmacılar Kim? Altınları Kim Kazandı?

Gelin Evi 11-15 Haziran Haftası Yarışmacılar Kim? Altınları Kim Kazandı?

Gelin Evi 11-15 Haziran Haftası Yarışmacılar Kim? Altınları Kim Kazandı?

Gelin Evi isimli Show Tv'nin sevilen programının yeni haftası 570.bölüm ile başladı.İşte Gelin Evi'nin 11-15 Haziran haftası yarışmacıları:

Gelin Evi 3.sezonun son haftası yarışmacıları:

1.Ezgi

Ezgi hanım,21 yaşında.Grafiker.20 günlük evli.Kastamonulu.Eşi Kayserili.Yarışmaya İstanbul Sancaktepe'den katılıyor.Gelin Evinde olması gerektiğini düşündüğü için yarışmada.

2.Nur

Nur hanım,21 yaşında.Özel sektör çalışanı.17 günlük evli.Selanik göçmeni.Eşi Arnavut.Yarışmaya İstanbul Gaziosmanpaşa'dan katılıyor.Gelin Evi'nin sıkı bir takipçisi olduğunu,o yüzden yarışmaya katılmak istediğini belirtiyor.

3.Yeliz

Yeliz hanım,32 yaşında.6 aylık evli.Muhasebeci.Eşi ve kendisi Gümüşhaneli.Yarışmaya İstanbul Kartal'dan katılıyor.Annesinin şansına güvendiği için yarışmada.

4.Dilan

Dilan hanım,20 yaşında.Ev hanımı.1 aylık evli.Eşi ve kendisi Bartınlı.Yarışmaya İstanbul Küçükçekmeceden katılıyor.Yarışmaya eşinin ısrarı üzerine katıldığını belirtiyor.

5.Eda

Eda hanım,24 yaşında.Otomotiv sektöründe çalışıyor.1 aylık evli.Yarışmaya İstanbul Pendikten katılıyor.Kendisi İstanbul,eşi Çanakkaleli.Gelin Evine katılmak hayali olduğundan hayalini gerçekleştirmek için yarışmada.

Gelin Evi 11-15 Haziran Haftası Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Altınların Sahibi Kim Oldu?İlgili Makaleler

Daha Fazla