Gelin Evi 7-11 Mayıs 2018 Haftası Yarışmacılar Kim? Altınları Kim Kazandı?

Gelin Evi 7-11 Mayıs 2018 Haftası Yarışmacılar Kim? Altınları Kim Kazandı?

Gelin Evi 7-11 Mayıs 2018 Haftası Yarışmacılar Kim? Altınları Kim Kazandı?

Gelin Evi programının yeni haftası 545.bölüm ile başladı.İşte Gelin Evi 7-11 Mayıs Haftası Yarışmacıları:

1.Tuba

Tuba hanım,24 yaşında.Ev hanımı.9 aylık evli.Kendisi Batman,eşi Siğirt’li.İstanbul Sultangazi’den yarışmaya katılıyor.Doğacak kızının şansı için yarışmaya katılmış.

2.Zuhal

Zuhal hanım,32 yaşında.Özel bir şirkette çalışıyor.5,5 aylık evli.Ardahanlı.Eşi Kayseri’li.İstanbul Çekmeköy’den yarışmaya katılıyor.Gelin Evi programına arkadaşının ısrarı üzerine katılmış.

3.Tuğba

Tuğba hanım,24 yaşında.Ev hanımı.1 aylık evli.Uşaklı.Eşi Samsun’lu.Gelin Evi’ne İstanbul Bağcılar’dan katılıyor.Eşinin ısrarı üzerine yarışmaya katılma kararı almış.

4.Ayşe

Ayşe hanım,24 yaşında.Organizatör.3 haftalık evli.Kendisi Konyalı olan yarışmacının eşi ise Selanik göçmeni.Yarışmaya İstanbul Kartal’dan katılıyor.Evine ve kendisine güvendiği için yarışmada.

5.Gizem

Gizem hanım,23 yaşında.Tekstil mühendisliği öğrencisi.3 haftalık evli.Sivaslı.Eşi Konyalı.İstanbul’dan katılıyor.Gelin Evi’ne hem eğlenmeye hem de eğlendirmeye gelmiş.

Gelin Evi 11 Mayıs Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Altınların Sahibi Kim Oldu?

Gelin Evi programının 7-11 Mayıs 2018 haftasında haftanın birincisi altınların sahibi Ayşe hanım oldu.Ayşe hanım toplamda 30 puan alarak tek başına haftanın birincisi olmayı başardı.İlgili Makaleler

Daha Fazla