Hayat Sırları Dizisi Seher (Hazar Ergüçlü) Kimdir?

Hayat Sırları Dizisi Seher (Hazar Ergüçlü) Kimdir?

Hayat Sırları Dizisi Seher (Hazar Ergüçlü) Kimdir?

Gün geçmiyor ki yeni bir dizi haberi gelmesin. Hayat Şarkısı ve Çoban Yıldızı dizilerinin yapımcısı Most Production’dan yeni bir dizi haberi geldi. Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç ve Olgun Toker’in oyuncu kadrosunda yer alacağı yeni dizinin adı Hayat Sırları olarak duyuruldu.

Kore dizisi My Father is Strange 'in Türk uyarlaması olacak olan dizinin senaryosunu Mahinur Ergun yazacak. Dizinin reji koltuğunda ise Murat Can Oğuz oturacak.

Yeni dizi Hayat Sırları’nda başarılı bir avukat olan Seher karakterini canlandıracak olan oyuncu Hazar Ergüçlü olacak.

Hazar Ergüçlü kimdir?

1 Ocak 1992 Kıbrıs doğumludur. Sevilen diziler arasında yer alan Kuzey Güney dizisinde canlandırmış olduğu Simay Canay karakteriyle televizyon dünyasında kendine yer edinmeye başlayan Hazar Ergüçlü, daha sonra Medcezir dizisinde canlandırdığı Eylül karakteri ile iyice tanınmıştır. Yüksek Sosyete dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almış ve daha da çok insan tarafından tanınıp sevilmeyi başarmıştır. Oyuncunun hali hazırda instagramda 1,7milyon takipçisi bulunuyor.

Hazar Ergüçlü’nün oynadığı bazı sinema filmleri; Gölgeler ve Suretler, Açlığa Doymak ve Benim Dünyam.

Hazar Ergüçlü’nün oynadığı bazı diziler; Analar ve Anneler, Medcezir, Kuzey Güney ve Yüksek Sosyete.

Başarılı ve sevilen oyuncu Hazar Ergüçlü’ye yakında izleyicisi ile buluşacak olan Hayat Sırları dizisinde canlandıracağı Seher rolünde başarılar diliyoruz.İlgili Makaleler

Daha Fazla