Hıçkırık Dizisi Azmi (Selçuk Özer) Kimdir?

Hıçkırık Dizisi Azmi (Selçuk Özer) Kimdir?

Hıçkırık Dizisi Azmi (Selçuk Özer) Kimdir?

Kanal D ekranında yayınlanacak olan günlük dizi Hıçkırık ile ilgili detaylar netleşmeye başladı.Dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.Dizide oynayacak oyuncular ve canlandıracakları karakterler de belli olmaya başladı.Dizideki karakterlerden biri de Azmi.Hıçkırık isimli dizide Azmi karakterini Selçuk Özer oynayacak.

Selçuk Özer kimdir?

1954 yılında Erzincan’da doğan oyuncu, Avni Dilligil Tiyatrosu, Oğuz Aral Tiyatrosu, İstanbul Tiyatrosu, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu gibi birçok önemli tiyatroda yer almıştır.Televizyon dünyası ile tanışması ise 1973 yılında Vurun Kahpeye filmi ile olmuştur.

Selçuk Özer’in oynadığı diziler ve filmler ise şöyle; Kartallar Yüksekten Uçar, Kurtlar Vadisi Pusu, Dertler Benim Olsun, Kördüğüm, Liseli Kızlar, Derdim Dünyadan Büyük, Töre, Yorgun Savaşçı, Papatya, Yarın Yarın, Çil Horoz, İşte Kadın, Düş Gezginleri, Sonbahar Aşkı, tutku, İki Karışık Gölge, Baharın Son Günleri, Hayat Bağları, Canım Annem, Kin ve Gül, Hacı, Arka Sokaklar, Takım, Bir Hikayem Var ve Kış Düşleri.

Selçuk Özer’e hafta içi her gün Kanal D ekranında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde canlandıracağı Azmi rolünde başarılar diliyoruz.

Hıçkırık yakında Kanal D’de başlıyor…İlgili Makaleler

Daha Fazla