Hizmetçiler Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

Hizmetçiler Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

Hizmetçiler Dizisi Hangi Diziden Uyarlama? Orijinali

Türkiye’de yayınlanmak üzere yeni bir uyarlama dizinin hazırlıklarına start verildi.Türk televizyon kanallarının birinde yayınlanacak olan dizinin ismi Hizmetçiler olarak belirlendi.

Fabrika Yapım imzası ile çok yakında Türk televizyon kanallarının birinde izleyici ile buluşmaya hazırlanan Hizmetçiler dizisi ile ilgili detaylar yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Dizinin yapımcılığını Öner Arslanel üstlenecek.Uzun süredir dizinin peşinde oldukları açıklamasını yapan Arslanel,dizinin cast ve senaryo çalışmalarının devam ettiğini belirtti.Peki Hizmetçiler dizisi hangi dizinin uyarlaması olacak?

Hizmetçiler dizisi Meksika’da yayınlanmış ve reyting rekorları kırmış olan bir diziden uyarlanacak.Dizinin orijinal ismi Polvode Estrallas.Aynı dizi Amerika’da Devious Maids ismiyle izleyici ile buluşmuştu,şimdi de Türk seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Varlıklı 5 ailenin bir cinayet sonrası değişen hayatlarını konu alan Hizmetçiler dizisinde hikaye hizmetçilerin gözünden anlatılıyor.Bu yüzden de adı Hizmetçiler olarak belirlendi.

 İlgili Makaleler

Daha Fazla