İstanbullu Gelin 2 Haziran Özeti 15.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 2 Haziran Özeti 15.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin Dizisi 14.Bölümde Neler Oldu?Özeti 15.Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

2 Haziran Cuma akşamı Star Tv'de yayınlanan İstanbullu Gelin Dizisinin 14.Bölümünde Neler Oldu?

Süreyya,Faruk’la Begüm’ü birlikte görünce,bebekle ilgili bir sorun olduğunu,bunu kendisinden sakladıklarını düşünmüştür.Başka birşeyden şüphelenmez.Begüm’ün evinden çıkınca Emir’i de alıp lunaparka giderler.Sonra da yine Emir’le birliktekonağa iftara gelirler.

Murat geçirdiği motor kazasından sonra yürüyememektedir.Esma üzerlerindeki kötü enerjilerden kurtulmak için kurşun döktürür.Kurşunda kara bir düşman çıkar.Yıllarca beklemiş,bir fırsat kollayan düşman.Bir ayağı evin içinde,bir ayağı evin dışında olan bir düşman.Birlikte iş yaptıkları bir erkek…

İpek düşmanın Adem olduğundan şüphelenir.Fikret ve Adem’in iş ortaklığı yaptığını Faruk’a anlatır.Adem’in Süreyya’nın okuluna ortak olduğunu da söyler.

Bu arada Adem,Dilara’yı annesiyle tanışmaya iftar yemeğine davet eder.Süreyya kendisine Adem konusunda yalan söylediğini anladığı Dilara’ya çok kızar.”Yalan söyledi.Dilara benim için bitti.”der Süreyya.

Faruk,Akif’ten Fikret’le Adem’in ortaklığını araştırmasını ister.

Faruk ve Süreyya’nın bebeklerini kaybetme olasılığı çok yüksektir.Bebek doğsa bile,zeka geriliği,organ yetmezliği ve daha birçok rahatsızlık riskiyle karşı karşıyadır.Begüm bir doktor olarak kürtajı önermektedir.Ama Süreyya kesin kararlıdır.Bir gün bile yaşayacak olsa çocuğunu doğuracaktır.

Minik Boran daha dünyaya gelmeden ilk mucizesini yapar ve Süreyya ve Esma’yı birbirine yaklaştırır.İstanbullu Gelin dizisi 14.bölümde Esma ilk defa Süreyya’ya annelik yapar.

Faruk,Fikret’in başının yanmayacağından emin olduktan sonra Adem’i ihbar eder.Tam Dilara Ademlerde yemekteyken polis gelir ve Adem’i götürür.Ama şirket müdürü başka kişi olduğu için Adem çok uzun süre tutuklu kalmayacaktır.

İstanbullu Gelin 14.bölüm sonunda Adem bombayı patlatır.Esma’ya “müjdemi isterim Esma Sultan,nur topu gibi bir üvey oğlun oldu.”der.

İstanbullu Gelin 15.Bölüm Fragmanı ve Özeti Yeni Bölümde Neler Olacak?

İstanbullu Gelin’in 9 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek bölümünde Süreyya Faruk için bir sürpriz hazırlar. Üst üste yaşadıkları üzücü olaylardan biraz olsun sıyrılabilmek için Süreyya’nın sürprizi ile tekneyle boğaza açılırlar.Herşeyden uzakta,başbaşa,keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkaran Süreyya ve Faruk, meşhur Titanik pozunu vermeyi de ihmal etmez.Müzik açıp içlerinden geldiği gibi dans ederler.

‘İhanetin yapılmasından çok daha korkuncu ihanetin duyulmasıdır.’

Esma,öğrendiği gerçeğin şokunu üzerinden atamaz.Reyhan hanım ile konuşmaya gider.

Fikret, gizli işi hakkında İpek’in Faruk’la konuştuğunu anlar.

Begüm en yakın arkadaşı ile konuşup dertleşirken konuşulanlara oğlu da kulak misafiri olacaktır.

15.bölüm 9 Haziran Cuma akşamı Star Tv'de olacak.

 İlgili Makaleler

Daha Fazla