İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne Zaman? Fragmanı Yayınlandı Mı?

İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne Zaman? Fragmanı Yayınlandı Mı?

İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne Zaman? Fragmanı Yayınlandı Mı?

İstanbullu Gelin yayınlanan son bölümünün ardından herkesin kafasında soru işareti bıraktı. Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve yakın zamanda sezon finali yapan İstanbullu Gelin’in yeni sezonu ne zaman başlayacak?

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonu ile Eylül 2017’de Star Tv ekranlarında olacak.Henüz yeni sezon başlama tarihi belli olmadı.

16.bölümüyle 16 Haziran Cuma akşamı sezon finali yapan İstanbullu Gelin kafalarda soru işaretleri bırakarak ara verdi.Yeni sezonda neler değişmiş olacak?

Sezon finalinde;beklenmedik bir şekilde gerçekle yüzleşmek durumunda kalan Süreyya,Faruk’a ‘bitti’ notu bırakarak konağı terk etmişti.Faruk,Süreyya’yı bulabilecek mi?Onu tekrar konağa geri dönmeye ikna edebilecek mi?Süreyya’ya kendisini affettirebilecek mi? sorularının yanında Adem’in kardeşi olduğunu öğrenen Fikret ne yapacak?Emir Faruk’un babası olduğunu öğrenecek mi? gibi soruların da yanıtı yeni sezonda belli olacak.

İstanbullu Gelin 17.Bölüm Fragmanı

Yeni sezonda yayınlanacak olan bölümün fragmanı henüz yayınlanmadı.Yayınlandığı zaman bu sayfaya eklenecektir.İlgili Makaleler

Daha Fazla