Kadın Dizisi Sarp’ın Ölümünün Şirin İle Bir İlgisi Var Mı?

Kadın Dizisi Sarp’ın Ölümünün Şirin İle Bir İlgisi Var Mı?

Kadın Dizisi Sarp Nasıl Öldü? Neden Öldü? Şirin’in Sarp ile Olan Bağlantısı Ne? Sarp’ın Ölümünün Şirin İle Bir İlgisi Var Mı?

Kadın dizisi ile ilgili en çok merak edilen konuların ve soruların başında Sarp öldü mü?,nasıl ve neden öldü? Sarp ile Şirin’in ne gibi bir bağlantısı var? Soruları geliyor.Bütün bu soruların yanıtlarını yazının devamında okuyabilirsiniz.

Şirin’in Sarp ile Olan Bağlantısı Ne?

Şirin annesine Sarp’ın onlara geldiği gün kendisinin de evde olduğunu konuşulanları duyduğunu ve birkaç gün sonra gazetede Sarp’ı görünce onun ablasının kocası olduğunu anladığını söyler.Bu durumdan etkilendiğini,onun için o resimleri çizdiğini söyler.Armutların da kursta verilmiş bir ödev olduğunu o yüzden çizdiğini söyler ama annesi inanmayarak Şirin’in hocası ile konuşmaya gider ve kızının öyle bir ödevi olmadığını öğrenir.

Kadın Dizisi Sarp Nasıl Öldü? Neden Öldü?

Gazetelerde Sarp’ın vapurda bir kıza taciz ettiği,bu yüzden vapurdaki insanların ona saldırdığı ve vapurdan düştüğü yazıyordur.O gün Sarp’ın vapurda konuştuğu kız aslında Şirin’di.

Sarp’ın Ölümünün Şirin İle Bir İlgisi Var Mı?

Şirin annesine Sarp’ın öldüğü gün o vapurda kendisinin de olduğunu ve olanları gördüğünü söyler.”Bir ablam olduğunu öğrendiğim gün onu takip etmeye başladım,merak ediyordum ne yapıyor,nasıl yaşıyor diye.Sonra onu takip ettiğim bir gün Sarp ile tanıştım.Sonra biz Sarp’la yakınlaştık.” der annesine Şirin. “Beni sevdiğini söylüyordu,beni sevdiğine inanmıştım,o gün size geldiğinde bir çocuğu olacağını öğrendim.Onunla konuşmak için vapura kadar takip ettim onu.Vapurda bana biliyordun değil mi ablanın kocası olduğumu dedi.Neden bana söylemedin diye sordu.Çünkü seni seviyorum,sana aşığım dedim.Şirin ben Bahar’ı seviyorum dedi bana.Sonra yanında oturan kız bir anda bağırmaya başladı.Onun bir sapık olduğunu ve ona sarkıntılık ettiğini söylüyordu.Sonra insanlar Sarp’ın üzerine yürümeye başladılar.Orda bir grup sarhoş genç vardı.Sarp’a vurmaya başladılar.Sonra Sarp elindeki armut poşetini düşürdü.Armutlar dağılırken Sarp bir anda onları toplamaya başladı sanki ordaki serserileri unutmuştu.Sanki o an tek derdi senin verdiğin armutları eksiksiz Bahar’a götürmekti.Senin sevgini Bahar’a götürmeye çalışıyordu.O anda bunu hissettim.Sonra serserilerden biri Sarp’ı itti.”diye anlatır.Yalnız hikayede yanlış söylediği bir şey vardır.Vapurda sapık var diye bağıran bir başkası değil Şirin’in ta kendisidir.

İlginizi Çekebilir: Kadın Dizisinde Çalan Şarkılarİlgili Makaleler

Daha Fazla