Kadın Dizisi Sinan Kimdir?

Kadın Dizisi Sinan Kimdir?

Kadın Dizisi Sinan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Biyografisi,Oynadığı Diziler

Yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin’in oturduğu ve senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı Fox ekranının yeni dizisi Kadın'ın karakterleri ve oyuncu kadrosu netleşmeye başladı.

24 Ekim 2017 Salı saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak yeni dizide Özge Özpirinçci,Caner Cindoruk,Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil gibi isimler rol alıyor.

Fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde babaları olmadan tek başına iki evlat büyütmeyi başaran anne Bahar'ın hikayesini konu alan Kadın dizisinin senaristliğini  Hande Altaylı üstleniyor.

İşte Kadın Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Canlandırdıkları Karakterleri:

Özge Özpirinçci - Bahar Çeşmeli

Caner Cindoruk - Sarp Çeşmeli 

Bennu Yıldırımlar - Hatice Sarıkadı

Ali Semi Sefil - Doruk Çeşmeli

Seray Kaya - Şirin Sarıkadı

Ece Özdikici - Jale Demir

Devrim Özder Akın - Musa Demir

Feyyaz Duman - Arif

Kadın Dizisi Sinan Karakteri Kimdir?

Woman adlı Japon yapımından uyarlanan Kadın dizisinde Sinan karakteri; Jale karakterinin hayatının aşkıdır. Jale gibi doktor olan Sinan, Jale ile aynı hastanede çalışmaya başlayacaktır.

Kadın dizisinde Sinan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Oktay Gürsoy.

Oktay Gürsoy Kimdir?

23.05.1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümü mezunudur.İlk dizi oyunculuğu deneyimini Hatırla Sevgili dizisi ile yaşamıştır.Daha sonraları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Dila Hanım, Behzat Ç., Canım Ailem gibi birçok dizide rol almıştır.Oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik de yapan Oktay Gürsoy, Kamyon adlı tiyatro oyununun yönetmenliğini üstlenmiştir.

Oynadığı Diziler:

İkisini de Sevdim,

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz,

Hatırla Sevgili,

Şahin Bey,

Sessiz Fırtına,

Canım Ailem,

Aşk ve Ceza,

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi,

Evvel Zaman Hikayesi,

Dila Hanım.

Kadın dizisinin 14 Kasım Salı akşamı yayınlanan 4.bölümünde diziye dahil olan Sinan karakterini oynayan Oktay Gürsoy'a yeni rolünde başarılar diliyoruz.İlgili Makaleler

Daha Fazla