Kalk Gidelim Dizisi Viladimir Veli Demir Kimdir?

Kalk Gidelim Dizisi Viladimir Veli Demir Kimdir?

Kalk Gidelim Dizisi Viladimir Veli Demir Kimdir? Gerçekte Türk Mü? Gerçek Adı Ne?

Yeni sezonun iddialı projesi Kalk Gidelim’in oyuncu kadrosu ve oyuncuların dizide canlandıracağı karakterler de belli oldu.İlk bölümü ile 18 Kasım 2017 Cumartesi akşamı Trt 1 ekranında seyirci ile buluşacak olan dizide yer alan karakterlerden birisi de Viladimir yani Veli Demir J

Viladimir mi Veli Demir mi? Karakter Türk mü yabancı mı? Rolü kim canlandırıyor? Sorularının yanıtlarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Sıcak bir aile komedisi olmayı hedefleyen Kalk Gidelim dizisinde Viladimir (Veli Demir) karakteri; yurt dışında büyümüş bir Türk vatandaşıdır.Babası Türk,annesi Rus’tur.Adı, annesi ve babasının ortak kararı ile verilememiştir,annesi oğlunun adının ‘Viladimir’ olmasını istemiş ancak babası kabul etmemiş ve adını ‘Veli Demir’ olarak yazdırmış. 6 yaşlarındayken annesi ve babası şiddetli bir kavgaya tutuşunca Viladimir (Veli Demir) de annesi ile Rusya’ya gitmek zorunda kalmıştır.

Dizide karakteri canlandıran oyuncunun gerçek adı ve gerçekte Türk olup olmadığı da merak edilenler arasında.

Kalk Gidelim dizisinde Veli Demir’i Andrey Polyanin canlandırıyor.

Andrey Polyanin kimdir?

2015 yılında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı programla hayatlarımıza giren Andrey Polyanin, 24 Ekim 1986 tarihinde Rusya’da doğmuştur. Aslen Rus olan Andrey Polyanin, çok küçük yaşlarda ailesinin Türkiye’ye gelip yerleşmesi ile Türkiye’de yaşamaya başlamıştır.

Türkiye’de modellik yapmakta olan ve tekstil işiyle uğraşan Andrey Polyanin, Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu’nun Atv ekranında beraber sunduğu, Türkiye’de yaşayan yabancı erkeklerin yer aldığı “Elin Oğlu” isimli programa katılmış ve geniş kitlelerce tanınmaya başlamıştır.

Andrey Polyanin, ayrıca 2014 yılında ‘’ Kırımlı ‘’ ismindeki sinema filminde de rol almıştır.

Kalk Gidelim dizisi ile ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşayacak olan Andrey Polyanin’e Viladimir (Veli Demir) rolünde başarılar diliyoruz.

Andrey Polyanin Kimdir Videosu:İlgili Makaleler

Daha Fazla