Kalp Atışı Doktor Sinan Tunç Kimdir?

Kalp Atışı Doktor Sinan Tunç Kimdir?

Kalp Atışı Dizisi Doktor Sinan Tunç Kimdir?Gerçek Adı Ne?

Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin doktor karakterlerinden olan Sinan Tunç karakteri ile tanışın:

Dr.Sinan Tunç,Bahar’ın babasıdır.Kendisi gibi doktor olan babasının gölgesinde kalmaktan kurtulamamış biridir.Babası ile birlikte hastanenin hissedarlarından biridir.Öfkesini kontrol etmekte zorluk yaşayan bir karakteri vardır.İstanbul’a taşınmak için kızı Bahar'ı istemediği bir hayale sürüklemiştir.

Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise;Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’a; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur eşlik ediyor. 

Kalp Atışı dizisinde Doktor Sinan karakterine Hakan Gerçek hayat veriyor.Hakan Gerçek,5 Mart 1964 yılında Eskişehir'de doğmuştur.1988’de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Gerçek,1988-1990 yılları arasında Müşfik Kenter'in asistanlığını yapmıştır.2009 yılında kendi tiyatrosu Tiyatro Gerçek'i kurmuş ve halen orada çalışmaya devam etmektedir.

Kalp Atışı dizisi 29 Haziran'da Show Tv'de başlıyor!İlgili Makaleler

Daha Fazla