Katilin Kızları Dizisi Yağız (Serdar Özer)Kimdir?

Katilin Kızları Dizisi Yağız (Serdar Özer)Kimdir?

Katilin Kızları Dizisi Yağız (Serdar Özer)Kimdir?

Adı Katilin Kızları olarak duyurulan Süreç Film’in Kanal D için hazırladığı dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri belli olmaya başladı.

Zülküf Yücel'in yazdığı, Mesude Eraslan'ın yönetmenliğini yaptığı dizide annesini öldürerek katil olan bir kız ve onun kız kardeşleri konu ediliyor.

Yeni dizi Katilin Kızları’nda bir avukat olan Yağız karakterini canlandıracak olan oyuncu Serdar Özer olacak.

Serdar Özer kimdir?

21 Ocak 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Girne Amerikan Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümü mezunudur.2.üniversite olarak Beykent Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumuştur.

İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2003 yılında Hekimoğlu dizisi ile yaşamıştır. Küçük Kadınlar isimli dizide canlandırdığı Barış karakteri ile tanınmaya başlayan Serdar Özer,daha sonra bir çok dizide rol almıştır.

Serdar Özer’in oynadığı bazı diziler ve sinema filmleri; Bana Sevmeyi Anlat - Engin,Kaderimin Yazıldığı Gün – Maksut,Emret Komutanım: Yeniden - Üsteğmen Serdar Aslan,Osmanlı’da Derin Devlet - Sultan I. Mahmud,Ay Tutulması – Zafer,Küçük Kadınlar – Barış,Yanık Koza - Akın Çelebi,Dabbe – Cem,Hekimoğlu – Hekimoğlu.

Oyuncu Serdar Özer’e yakında izleyicisi ile buluşacak olan Katilin Kızları dizisinde canlandıracağı Yağız rolünde başarılar diliyoruz.

Katilin Kızları Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Sibel Taşçıoğlu, Numan Çakır, Ülkü Duru, Özgün Çoban, Anıl Tetik,Cansu Fırıncı, Hakan Yufkacıgil, Meltem Gülenç,Aslı İçözü.

Katilin Kızları dizisinde kim kimdir?

Yaşar- Fikret Kuşkan,

Kumru- Tuvana Türkay,

Sumru- Elifcan Ongurlar,

Suna- Ahsen Eroğlu,

Ayten- Sibel Taşçıoğlu,

Zübeyr- Numan Çakır,

Hacer- Ülkü Duru,

Alper- Özgün Çoban,

Egemen- Anıl Tetik,

Yağız- Serdar Özer.İlgili Makaleler

Daha Fazla