Klavye Delikanlıları Güneş (Seray Sever) Kimdir?

Klavye Delikanlıları Güneş (Seray Sever) Kimdir?

Klavye Delikanlıları Dizisi Güneş (Seray Sever) Kimdir?

Yakında ekranlarda seyircileriyle buluşacak olan dizide Rasim Öztekin, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven, Uraz Kaygılaroğlu ve Seray Sever gibi başarılı oyuncuların yer alacağı biliniyordu. Show Tv’de yayınlanacak olan dizinin karakterleri ile ilgili bilgiler de netleşmeye başladı.

Klavye Delikanlıları dizisi Güneş karakteri kimdir? Gerçek Adı Ne?

Tam adı Güneş Kirte olan karakter, Temizeller Suç Çetesinin lideridir.Çok güzel ve güçlü bir kadındır.Kimse onun ne zaman ne yapacağını kestirememektedir.İşini yapmaktan çok büyük keyif almaktadır.

Klavye Delikanlıları dizisinde Güneş karakterini canlandıran oyuncunun adı Seray Sever.

Seray Sever kimdir?

Seray Sever, 27 Şubat 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Televizyon ekranı ile tanışması 1990 yılında TRT'de "Popstop" isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu yapması ile olmuştur.3 yıl bu programda sunuculuk yaptıktan sonra, 1995 yılında Emel Müftüoğlu'nun Hovarda klibinde ve Mirkelam'ın Tavla klibinde yer almıştır. 1996 yılında, Atv'de "Sabah Şekerleri" isimli programı sunmaya başlamıştır. Daha sonra Erhan Yazıcıoğlu ile Seç Bakalım, Orhan Boran'la "Atv'de Pazar" ve Show TV'de yayınlanan "Şans Kapıyı Çalınca" programlarında yer almıştır.

İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2001 - 2002 yılları arasında yönetmenliğini Fatih Aksoy'un yaptığı "Dadı" adlı dizide Gülben Ergen, Kenan Işık, Haldun Dormen, Sinem Kobal ile birlikte oynayarak yaşamıştır.

Seray Sever'in Oynadığı Diziler:

Dadı, Ev Hali, Aşk Olsun, Kurtlar Vadisi, Esir Şehrin İnsanları, çocuklar Ne olacak?, AN’nin yolları taştan, Aşk Kaç Beden Giyer?, Sen Harikasın, Yalan Dünya, Yalancı Romantik

Seray Sever'in Oynadığı Sinema Filmleri:

O Şimdi Asker, Banyo, Maskeli Beşler : Kıbrıs, Manda Yuvası

Klavye Delikanlıları Konusu

Kerem ve Bayram küçük yaşlardan beri yakın arkadaş olan ancak insanlarla doğru düzgün iletişim kuramadıkları için asosyal olmuş iki gençtir. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır.Bu iki genç ve Bayram’ın kuzeni dijital dolandırıcılık yapmak için bir takım kurar. Bayram’ın kuzeni Volki, iki genci peşinden sürükleyerek dolandırıcılık şebekesinin içine sokmayı başarır. En son ise güzelliği ile dikkat çeken ve büyük bir zekaya sahip olan Seyran da ekibe eklenir. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibin uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik yolculuğunu Klavye Delikanlıları dizisi ile izleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Klavye Delikanlıları Selen Kimdir?

Klavye Delikanlıları Kim Kimdir?

Hiko Dayı (Rasim Öztekin)

Kerem Tanrıverdi (Kaan Yıldırım)

Volki (Uraz Kaygılaroğlu)

Seyran (Vildan Atasever)

Bayram Şeker (Ali Barkın)

Selen (Selen Seyven)

Güneş Kirte (Seray Sever)

Veli (Sinan Çalışkanoğlu)İlgili Makaleler

Daha Fazla