Klavye Delikanlıları Nergis (İpek Tenolacay) Kimdir?

Klavye Delikanlıları Nergis (İpek Tenolacay) Kimdir?

Klavye Delikanlıları Dizisi Nergis (İpek Tenolacay) Kimdir?

Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazdığı Klavye Delikanlıları dizisinin genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker oturuyor. Bu zamana kadar sadece sinema filmi yapan, Çakallarla Dans serisinin yaratıcısı Murat Şeker, “ Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti. Anlatacak çok şey birikti” diyerek ilk kez Klavye Delikanlıları dizisiyle televizyon ekranı için proje üretecek. Klavye Delikanlıları isimli yeni dizide Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay ve Mert Asker rol alıyor.

Klavye Delikanlıları dizisi Nergis karakteri kimdir? Gerçek Adı Ne?

Nergis karakteri, Hiko dayının aşık olduğu kadındır. Sorumsuz biri olması sebebiyle Hiko'yu terk etmiştir.

Show Tv ekranının yeni dizisi Klavye Delikanlıları’nda Nergis’i oynayan oyuncunun adı İpek Tenolacay.

İpek Tenolacay kimdir?

12 Temmuz 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Asıl mesleği mankenlik olan İpek Tenolcay 1996 yılından itibaren dizilerde rol almaya başlamıştır.İlk dizi oyunculuğu deneyimini Şehnaz Tango adlı dizi ile yaşamıştır. Örümcek dizisindeki başrolü ile oldukça tanınmıştır. Bana baba dedi, Gönül Hırsızı, Bana adını sor, Esir Sultan, Yamak Ahmet, Kurtlar Vadisi Pusu, Umutsuz Ev Kadınları, Yabangülü, Cam kırıkları, Ayrılık, Ankara Cinayeti, Yalan Dünya, Sev Kardeşim, 3 kadın, Kayıt Dışı, Kimsesiz zaman tasvirleri, Kumsaldaki izler, Abdülhamit Düşerken, Baykuşların saltanatı, Yeşil ışık, Örümcek, Hemşerim, Şehnaz Tango, Seviyor Sevmiyor isimli film ve dizilerde oynamıştır. 1. Beyaz İnci televizyon ödüllerinde 2005 yılında en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Klavye Delikanlıları Konusu

Kerem ve Bayram küçük yaşlardan beri yakın arkadaş olan iki gençtir. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır.Bu iki genç ve Bayram’ın kuzeni dijital dolandırıcılık yapmak için bir takım kurar. Bayram’ın kuzeni Volki, iki genci peşinden sürükleyerek dolandırıcılık şebekesinin içine sokmayı başarır. Güzelliği ile dikkat çeken ve büyük bir zekaya sahip olan Seyran da ekibe eklenir. Zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibi uzun soluklu, bol maceralı ve komik bir yolculuk bekliyordur.

Klavye Delikanlıları Dizisi Karakterleri Kim Kimdir?

Hiko Dayı (Rasim Öztekin)

Kerem Tanrıverdi (Kaan Yıldırım)

Volki (Uraz Kaygılaroğlu)

Seyran (Vildan Atasever)

Bayram Şeker (Ali Barkın)

Selen (Selen Seyven)

Güneş Kirte (Seray Sever)

Veli (Sinan Çalışkanoğlu)

Nergis (İpek Tenolacay)İlgili Makaleler

Daha Fazla