Kocaman Ailem Dizisindeki Çiftlik Nerede?

Kocaman Ailem Dizisindeki Çiftlik Nerede?

Kocaman Ailem Dizisindeki Çiftlik Nerede?

Atv ekranlarında yayınlanacak ve seçkin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Kocaman Ailem" dizisinin çekimleri başladı.İlk bölümü ile 31 Mayıs Perşembe akşamı seyirci karşısına çıkacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Özge Özder, Özlem Türkad, Buse Arslan Akdeniz gibi başarılı isimler yer alıyor.Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce'nin senaryosunu yazdığı "Kocaman Ailem" dizisi,unutulmaya yüz tutan aile kavramını yeniden hatırlatmayı amaçlıyor.

Yönetmenliğini Hakan İnan üstlendiği dizide,pastırma ve sucuk fabrikası sahibi Hulusi (Levent Ülgen) helalleşmek için yeniden bir araya geldiği üç kadından üç çocuğu olduğunu öğreniyor ve bir anda kendini kocaman bir ailenin içinde buluveriyor.

Kocaman Ailem Dizisindeki Çiftlik Nerede?

Atv'nin yeni iddialı yaz dizisinde,Hulusi Koyuncular karakteri,kocaman bir çiftlikte kardeşi ve onun karısıyla birlikte yaşıyor.Peki; pastırma ve sucuk fabrikası sahibi Hulusi'nin (Levent Ülgen) çiftliği nerede? Kocaman Ailem dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? Yaz aylarına damga vurmayı hedefleyen Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor?

Yapımcılığını 'Mia Yapım' adına Banu Akdeniz'in üstlendiği 'Kocaman Ailem' dizisindeki çiftlik yüzölçümü bakımından İstanbul'un en büyük ilçesi olan Çatalca'da bulunuyor.Dizinin çekimleri Villafe Çatalca'da devam ediyor.

"Kocaman Ailem" dizisinin setini ve dizideki çiftliği ziyaret etme şansına ulaşmış takipçilerimiz varsa aşağıya yorum yazarak deneyimlerini paylaşabilirler.İlgili Makaleler

Daha Fazla