Komşular Dizisi 2.Hafta Tüyoları Fragmanı

Komşular Dizisi 2.Hafta Tüyoları Fragmanı

Komşular Dizisi 1.Hafta Özeti 2.Hafta Tüyoları Fragmanı

Komşular Dizisi 1.Hafta Özeti 2.Hafta Tüyoları:

Komşular dizisinin 1.bölümünde Demir'in istifa ettiğini öğrenen Yavuz çok sinirlenir.Bu duruma Nazlı çok üzülür.

Canan,kocası Önder’in annesi Suzan’dan yani kayınvalidesinden çok çekmektedir.Yine de şikayet etmez.Kocası ile birbirlerini çok sevmektedirler.

Haldun mahalleye dönüp yeni bir otel açmıştır. Amacı ölen babasının intikamını almaktır.Otelin müdüresi olacak olan Seza da ailesi ile birlikte İzmir’den ayrılıp Karanfil Yokuşuna taşınır.Kocası Tunç,daha önce bu mahallede yaşamaktadır ve eski sevgilisi Nazlı da burdadır.Ama aradan yıllar geçmiş,ikisi de evlenip aile kurmuşlardır.

Demir,içine kaçan böceği çıkarması için yardım istediği kıza aşık olmuştur bile…Demir'in böcek korkusu yeni bir aşkın başlangıcı olacaktır.

Engin,Buse’ye çok aşıktır ama bir türlü ona açılamaz.Bununla da kalmaz parti gecesi ağlayan Buse’yle ilgilenen Engin’e sevdiği kız abi der.

1.bölüm sonunda açılış gecesi,Nazlı ve Tunç karşılaşırlar.Demir,Deniz’in Haldun’un kızı olduğunu öğrenir.

İlginizi Çekebilir: Komşular Dizisi Ev Dekorasyonları

2.bölümde Haldun kızı Simge’nin arabayı kaçırıp,kaza yaptığını öğrenmiştir.Babası ablası olarak araba işini Deniz’in halletmesini ister.

Yavuz,karısının hareketlerinden şüphelenir ve açılıştaki adamı merak eder.

Nazlı ve Tunç yıllar önce kalp çizdikleri ağacın önünde karşılaşırlar.Nazlı yıllar önce aynı ağacın önünde tam ondan çocuğu olacağını,hamile olduğunu söyleyecekken Tunç spor akademisini kazandığını,İzmir’e gideceğini söyler.

Komşular dizisi 2.bölüm sonunda Deniz, Demir’in tamircide çalıştığını bir tesadüf sonucu öğrenir.

İlginizi Çekebilir: Komşular Dizisinde Çalan Geçmiş Senle Bitmiyor Şarkısı

Suzan,gelini ve oğlunun her sabah erkenden evden birlikte çıkmalarından şüphelenmiştir.Gelininin yatak odasına gizlice girer ve bir ipucu arar.Mavi renk bir bebek kıyafeti bulur fakat tam bu sırada gelinine yakalanır.Gelini ilk defa ona bu kadar çok kızar.Suzan,bir torunu olacağını düşünmektedir.Ama gerçekler düşündüğü gibi değildir.Aslında oğlu kısırdır ve hiç çocuk sahibi olamayacaktır.

Hapisten yeni çıkan Ersin,Demir’i rahat bırakmamaktadır.Sürekli karşısına çıkar.Demir’in kardeşi Beliz’le de hala görüşmektedir.

Ablasının Demir’den hoşlandığını farkeden Simge boş durmaz ve Aksel ile işbirliğine koyulur.Amacı Aksel ile Deniz’in yakınlaşmasını sağlamak ve Demir ile arasını bozmaktır.

Hamileyken Tunç’tan ayrılan Nazlı’nın bir sırrı mı var? Demir,Tunç’un oğlu mu? İlerleyen bölümlerde öğreneceğiz.

Deniz annesi öldükten sonra 2 yıl önce İstanbul’a taşınmıştır.Kardeşi Simge ile babaları bir,anneleri farklıdır.Demir ise aslen Ankara’lıdır.

Simge,ablasına Demir’i başka bir kızla gördüğünü,Beliz’in de kendisine Demir’in çapkınlıklarını anlattığını söyler.Babası da Demir ile konuşur ve ona Deniz’in ona göre olmadığını,onunla görüşmemesi gerektiğini söyler.Yavuz,karısına da o kız başkasını seviyor,bizim oğlanı yakar,uzak olsunlar der.

Yavuz, Nazlı’yı odada ağlarken görür ve evlendiğimizden beri hiç sormadım,sorgulamadım ama ben artık bilmek istiyorum,ben artık dayanamıyorum, Demir’in babası kim, Nazlı? der ve Komşular dizisinin 1.haftası böyle sona erer.

Komşular dizisi 2.haftası 6.bölüm ile 13 Kasım 2017 Pazartesi akşamı başlıyor…

Komşular Dizisinde 2.Haftada Neler Olacak?

Muhteşemsin,harikasın diye boynuna sarılıp,yanağına bir öpücük konduran Buse karşısında donakalan Engin,sonunda duygularını Buse’ye açabilecek mi?

Gitgide yakınlaşan Deniz ve Demir ilk öpücüklerini yaşayabilecek mi?

Sonunda oğlunu ve gelinini evden kaçırmayı başaran Suzan, onları eve geri dönmeye ikna edebilecek mi?

“Ben artık dayanamıyorum. Demir’in babası kim onu bana söyle artık.” diyen Yavuz’a Nazlı gerçekleri anlatacak mı?

Ersin’in derdi ne? Demir’den ne istiyor?

Bütün bu soruların yanıtlarını Komşular’ın ilerleyen bölümlerinde öğreneceğiz.

Komşular Dizisi 2.Hafta Tüyoları Fragmanı:İlgili Makaleler

Daha Fazla