Komşular Dizisi 3.Hafta Tüyoları Fragmanı

Komşular Dizisi 3.Hafta Tüyoları Fragmanı

Komşular Dizisi 3.Hafta Tüyoları Fragmanı

Komşular Dizisi 3.Hafta Tüyoları:

Canan yıllar önce bakamadığı için polis arabasına bırakıp kaçtığı oğlunu bulabilecek mi?

Kasap Osman çalınan danası Şanslı’yı bulabilecek mi?

Haldun’un otelini soymayı planlayan Ersin amacına ulaşabilecek mi?

Demir’in sevgilisi mi var?

Seza kocası ile arasını düzeltebilecek mi?

Canan’ın çocuğu olduğunu öğrenen kaynanası ona nasıl davranacak? Ne tepki verecek?

Bütün bu soruların yanıtları "Komşular" dizisi 3.haftada…

Bugüne dek 60’ın üzerinde ülkeye satılmış,dünyanın en çok izlenen ve sevilen dizilerinden biri olma başarısını göstermiş Avustralya yapımı “Neighbours” dizisinin Türkiye uyarlaması olan “Komşular” dizisi hafta içi her gün Fox ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Komşular” ismiyle 6 Kasım Pazartesi izleyici karşısına çıkan dizinin bu hafta 3.haftası olacak.20 Kasım Pazartesi dizinin 11.bölümü yayınlanacak.

Deniz ve Demir beklenmedik bir şekilde yakınlaşır ama 10.bölümde Deniz,Ersin’le konuşmaya geldiğinde Demir’le karşılaşır ve Demir bu duruma çok sinirlenir.Demir’e Ersin’in yerini söyleyense Simge’dir.

Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan aranan Canan, yıllar önce yitirdiği oğlu Güçlü’yü bulmak istemektedir.Kocası Önder ile birlikte Çocuk Esirgeme Kurumu’na giderler.Ama aradan yıllar geçmiştir.Canan çocuğunu nasıl tanıyacaktır? Oğlunun omzunda bir iz olduğunu bilen Canan,gösterdikleri çocuğu kırmadan oyun oynarken onun omzuna bakar ama o çocuk oğlu Güçlü değildir.

Deniz’in eski sevgilisi Uğur’u babası Haldun öldürmüştür.Yavuz Haldun’un karşısına çıkarak bu gerçeği bildiğini onun yüzüne haykırır.

Kasap Osman’ın danası çalınmıştır.Kimin çaldığını bulmaya çalışmaktadır.

Komşular Dizisi 3.Hafta Fragmanı:İlgili Makaleler

Daha Fazla