Kuaförüm Sensin Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Kuaförüm Sensin Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Kuaförüm Sensin Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır? Başvuru Formunda Yer Alan Sorular

Çok yakında Show Tv ekranlarında yepyeni bir yarışma programı izleyici ile buluşacak.Daha önce Star Tv ekranında yayınlanan Benim Kuaförüm yarışmasına benzeyeceği tahmin edilen yeni yarışmada kuaför ve makyözler yarışacak.Bir kuaför ve bir makyözden oluşacak takımların birbiri ile rekabete gireceği yarışma programında yarışmacı olmak isteyenlerin Kuaförüm Sensin Başvuru Formu'nu doldurmaları gerekiyor.

Show Tv'nin resmi websitesi üzerinden ulaşılabilen başvuru formunda şu bilgiler isteniyor: ad,soyad,doğum tarihi,doğum yeri,adres,medeni durum,eğitim durumu,meslek,iletişim bilgileri...Bunun dışında yarışmaya katılmayı arzulayanların şunun gibi soruları yanıtlamaları isteniyor: Neden kuaför/makyöz olmayı seçtiniz?,Kaç yıldır kuaför/makyözlük yapıyorsunuz?,Yarışmaya katılma amacınız nedir?,Mesleğiniz ile ilgili en büyük hayaliniz nedir?,Bazı kuaförler müşteriden çok kendi isteklerini yaparlar siz müşteriyi mi dinlersiniz yoksa kendi doğrunuzu mu uygularsınız?,

Saç / makyaj yaparken en çok nelere dikkat edersiniz?,Mesleğinizi bir cümle ile anlatmanız istense ne söylersiniz?,En iddialı olduğunuz saç/makyaj stilleri hangileridir?,Takıntılarınız var mı? Var ise neler?,Karakterinizi bir kaç kelime ile tanımlar mısınız? Son olarak kendi fotoğrafınızı,makyözünüzün fotoğrafını ve videonuzu ekleyerek başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaför ve makyözlerin katılacağı yarışma için başvuru adımları bu şekilde.Başvuru formu www.showtv.com.tr/basvuru/kuaforum-sensin adresinde yer alıyor.

Kuaförüm Sensin çok yakında Show TV’de!İlgili Makaleler

Daha Fazla