Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çok yakında Star Tv'de ekrana gelmeye hazırlanan,Ay Yapım imzalı yeni dizi Kuzgun'un hazırlıkları sürüyor.Bir süredir ekrandan uzak olan ünlü oyuncu Barış Arduç'un başrollerinde yer aldığı dizide Arduç'un partneri Burcu Biricik olacak.

Kara Sevda'nın yazarları Özlem Yılmaz ile Burcu Görgün Toptaş'ın senaryosunu kaleme alacakları dizide Barış Arduç Kuzgun,Burcu Biricik ise Dila rollerini canlandıracak.Yönetmenliğini Bahadır İnce'nin yapacağı dizinin çekimleri de başladı.Peki yeni dizi Kuzgun nerede çekiliyor?

Uzun bir aranın ardından farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkacak olan Barış Arduç'un başrollerinde yer aldığı yeni dizinin çekimlerine Ürgüp'te start verildi.Dizi bir süre Ürgüp'te çekildikten sonra çekimlere İstanbul'da devam edilecek.

Görüntü yönetmenliğini Aras Demiray'ın yapacağı yeni dizinin konusu ise; polis olan babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen Kuzgun ile çocukluk aşkı avukat Dila'nın yollarının kesişmesi.Aksiyon ağırlıklı olacak olan Kuzgun dizisi çok yakında Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

 İlgili Makaleler

Daha Fazla