Master Chef Türkiye 2018 Katılım Şartları Başvuru Formu

Master Chef Türkiye 2018 Katılım Şartları Başvuru Formu

Master Chef Türkiye 2018 Katılım Şartları Başvuru Formu

Master Chef Türkiye yemek yarışması ekranlara geri dönüyor! Ali Eyüboğlu'nun haberine göre; Master Chef Türkiye 2018 yılında yeni sezonda Eylül ayında Cumartesi ve Pazar akşamları Tv 8'de ekranlara gelecek.

Tüm dünyada oldukça sevilen bir program olan Master Chef Türkiye'de de yayınlanmaya hazırlanıyor.Program,'Yemekteyiz'in yapımcısı Bloom Medya yapımcılığında,Tv 8 ekranında izleyici ile buluşacak.Peki programa katılım nasıl olacak? Programın formatı ne? Başvuru nasıl yapılacak? Katılım şartları neler?

Geçtiğimiz yıllarda Show Tv ekranında yayınlanan Master Chef Türkiye programı için katılım şu şekilde olmuştu: Yarışmaya katılmak isteyenler başvuru formunu doldurarak başvurularını yapmış,seçilen kişilere bilgilendirme yapılmıştı.Yarışmaya aşçılıkla ilgili herhangi bir mesleki çalışmada bulunmamış halktan insanların katılımı mümkün kılınmıştı.Yine aynı şekilde olacağını düşünüyoruz.

Amatör aşçılar,birbirinden zorlu etaplarda 13 hafta boyunca Türkiye’nin en iyi aşçısı seçilebilmek için kıyasıya mücadele ederek yarışmıştı.Peki yarışmaya adını veren Master Chef ne demek?

Master Chef,ingilizce bir kelime öbeği.Anlamı; usta şef.

Master Chef Türkiye 2018 Başvuru Formu:

www.tv8basvuru.com/basvuru/masterchef/1 adresinden başvurularınızı gönderebilirsiniz.İlgili Makaleler

Daha Fazla