Mavera Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde?

Mavera Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde?

Mavera Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde?

Star TV'nin yeni sezon için hazırladığı iddialı dizilerinden biri olan "Mavera"nın hazırlıkları sürüyor.Yapımcılığını TMC Film'in yapacağı, senaryosunu Selin Tunç’un yazacağı yeni dizinin yönetmenliğini ise Uğur Yücel üstleniyor.

Yakında ekranlarda görmeye başlayacağımız Mavera dizisi nerede çekiliyor? Mavera dizisi hangi şehirde çekiliyor? sorularının yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Uğur Yücel'in hem yönetip hem de başrolünü oynayacağı "Mavera"nın diğer başrol oyuncuları da belli olmaya başladı. Dizide usta oyuncu Yücel'e Şükrü Özyıldız ile Melisa Şenolsun eşlik edecek.

Bir baba kız hikayesini konu alacak dizinin çekimleri Antakya’da yapılacak.

Daha önce "Yabancı Damat", "Canım Ailem" ve "Aramızda Kalsın" gibi sevilen projelerde imzası bulunan Selin Tunç’un senaryosunu kaleme aldığı "Mavera"da Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner’in Oya Doğan'a verdiği röportajda söylediğine göre; aile ilişkilerinin yanı sıra Suriye üzerinden yapılan yasa dışı işler de yer alacak.

Antakya’da çekilecek sahnelerde babasıyla Antakya’da yaşayan bir adam ve annesini aramak için oraya gelmiş bir kadının hikayesi yer alacak.

Star TV'nin 'Mavera' dizisi ile ilgili güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.İlgili Makaleler

Daha Fazla