Melisa Aslı Pamuk'un yeni dizisi belli oldu

Melisa Aslı Pamuk'un yeni dizisi belli oldu

Melisa Aslı Pamuk'un yeni dizisi belli oldu

2011 Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk, 2 sezon "Kara Sevda" dizisinde canlandırdığı Asu karakteriyle adından çokça söz ettirmişti.

Melisa Aslı Pamuk Yeni Dizisi Belli Mi?

Medyatava’da yayınlanan bir habere göre;Ay Yapım şirketinin yeni sezonda ekrana gelecek sürpriz dizisinin kadrosunda güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk da yer alacak. Dizinin diğer oyuncuları için cast çalışmasının sürdüğü belirtilen dizinin adı ise açıklanmıyor.

Melisa Aslı Pamuk ;Cesur ve Güzel, İçerde, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kara Sevda gibi başarılı projelerde imzası bulunan Ay Yapım’ın yeni dizisinde yer alacak. Dizinin hangi kanalda ekrana geleceği ise henüz belli değil.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

14 Nisan 1991 Hollanda doğumludur. Amsterdam Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. 2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L'Oréal Paris sponsorluğunda FOX TV'de yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011'de İstanbul'da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir.

Melisa Aslı Pamuk’un Oynadığı Diziler

Yer Gök Aşk-Sevda-2012

Her Sevda Bir Veda-Azade-2014

Kurt Seyit ve Şura-Ayşe-2014

Ulan İstanbul-Zeynep-2014

Kara Sevda-Asu-2015-2016

Melisa Aslı Pamuk'un yeni dizisi ile ilgili detayları sitemizden takip edebilirsiniz.Bilgiler netleştikçe dizi ile ilgili bilgilere sitemizde yer vereceğiz.İlgili Makaleler

Daha Fazla