Sadece Sen Dizisi Konusu Oyuncuları Kanalı

Sadece Sen Dizisi Konusu Oyuncuları Kanalı

Sadece Sen Dizisi Konusu Oyuncuları Kanalı

Çok yakında Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi daha seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.Hali hazırda yayında olan Bir Aile Hikayesi,Savaşçı,Yasak Elma,Kadın ve Bizim Hikaye dizileri bulunan Fox,dizileri arasına yeni bir tane daha dahil etmeye hazırlanıyor.Sadece Sen adını taşıyacak olan dizinin konusu,oyuncu kadrosu,kanalı,yönetmeni,senaristi,yapımcısı gibi merak edilen detayları belli oldukça bu sayfadan sizlere sunacağız.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Fox'un Sadece Sen dizisinin yönetmeni Ender Mıhlar olacak.Yapım şirketi ise Karga Seven olacak.Gelişmeleri bildireceğiz.

Sadece Sen Dizi Konusu:

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Sadece Sen dizisi,birbirinden haberi olmayan iki kişinin aynı evi satın alması ile başlayan hikayeyi konu alıyor.

Sadece Sen Dizi Oyuncuları:

Burak (Ali Yağcı) : 1990 yılında Ayvalık'ta dünyaya gelen Ali Yağcı,Seviyor Sevmiyor,Adını Sen Koy,Erkenci Kuş dizilerinde rol almıştır.Umut Apartmanı adlı sinema filminde ''Ömer'' karakterini oynamıştır.

Sadece Sen Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Henüz çekimleri başlamayan Sadece Sen dizisinin çekimlerine mayıs ayının ilk haftasında start verilmesi planlanıyor.İlgili Makaleler

Daha Fazla