Sefirin Kızı Dizisinde Çalan Şarkılar

Sefirin Kızı Dizisinde Çalan Şarkılar

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar

O3 Medya ve NGM Yapım ortak yapımı ile çok yakında Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sefirin Kızı dizisi şimdiden çok konuşuluyor.Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük merak uyandıran dizi için geri sayım başladı.Yeni dizi ilk bölümü ile 16 Aralık 2019 Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

Ege'de yaşanan büyük bir aşkı konu alan Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde Engin Akyürek ile Neslihan Atagül Doğulu bulunuyor.

Star Tv’nin yeni sezondaki iddialı projelerinden olan dizi,yayınlanan tanıtım fragmanı ile büyük ilgi uyandırdı.Sancar ve Nare'nin destansı aşkını konu alan dizi Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun hayranları tarafından yurtdışında da merakla bekleniyor.

Sefirin Kızı Dizisinde Çalan Şarkılar

Sefirin Kızı dizisinin müziklerinde Gökhan Kırdar imzası görüyoruz.Dizinin jenerik şarkısını Yüksel Baltacı söylüyor.Alacanın Efesi adlı jenerik şarkısının sözleri Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'e ait.
Yüksel Baltacı - Alacanın Efesi Şarkı Sözleri:
Alaca kuş uçuyor
Al boyanmış kanıyor
Alacanın efesi
Yörük dağı karadır
Efem sevda kanatır
Alacanın efesi
Sefirin kızı eyvah
Bağrımda var sızı eyvallah
Sefirin kızı eyvah
Efemin derin yası eyvallah
Söz: Ayşe Ferda Eryılmaz, Nehir Erdem
Müzik: Gökhan Kırdar

Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu,senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'in birlikte kaleme aldığı Sefirin Kızı dizisinde çalan şarkılara,dizinin merak edilen müziklerine,Sefirin Kızı jenerik müziği/şarkısına burada yer vermeye çalışacağız.

Sefirin Kızı Jenerik Şarkısı- Yüksel Baltacı - Alacanın Efesi Şarkısı:

 

 İlgili Makaleler

Daha Fazla