Şöhret Kafası Programı Başvuru Formu Katılım Koşulları

Şöhret Kafası Programı Başvuru Formu Katılım Koşulları

Şöhret Kafası Programı Başvuru Formu Katılım Koşulları

Şöhret Kafası Programı Katılım Koşulları Yaş Sınırı Var Mı?

Kanal D ekranlarında Şöhret Kafası ismiyle yeni bir program başlıyor.Yeni program ekranların sevilen yüzü Eser Yenenler'in sunumu ile ekranlara gelecek.Peki ilk bölümü ile 9 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Şöhret Kafası'na nasıl başvurulur? Programa katılım şartları neler? Programa katılımda yaş sınırı var mı?

Yarışmacıların büyük ödülü kazanmak için çeşitli performanslar sergileyeceği Şöhret Kafası programına yarışmacı olarak katılım sağlamak için Kanal D'nin websitesinde bulunan başvuru formunu doldurmak gerekiyor. www.kanald.com.tr/sohret-kafasi/sohret-kafasi-basvuru-formu adresinden Şöhret Kafası programının başvuru formuna ulaşım sağlanıyor.

Yeni yarışmaya başvuru yapabilmek için neler gerekli? Yarışmaya katılım için Adınız ve Soyadınız,Cinsiyetiniz,Doğum Tarihiniz,Boyunuz,Kilonuz,Eğitim Durumunuz,Mesleğiniz,Yaşadığınız Şehir,Medeni durumunuz,Ev Telefonunuz,Cep Telefonunuz,E-Mail Adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi vererek başvuruya başlıyorsunuz.

Başvuru formu "Karakterinizi bir kaç kelime ile açıklar mısınız?", "Daha önce TV programına katıldınız mı?","Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Var ise nedir?","Neden bu programa katılmak istiyorsunuz?" sorularıyla devam ediyor.

Başvuru formuna net göründüğünüz, kendinize ait bir fotoğrafı ekleyerek başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

Şöhret Kafası programına katılım için herhangi bir yaş şartı ibaresi bulunmuyor.Yalnız programa bir başkası adına başvuru yapamıyorsunuz.Başvuru formundaki tüm yazı, video ve fotoğraflar, formu gönderen kişinin sorumluluğunda bulunuyor.Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiş bulunuyor.

 İlgili Makaleler

Daha Fazla