Türk Malı Tüyoları Özetleri

Türk Malı Tüyoları Özetleri

Türk Malı Dizisi Tüyoları,Bölüm Özetleri,Fragmanları

Türk Malı 2.Bölüm, 4 Haziran Pazar akşamı saat 20:00’da Star’da!

Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı’yı aynı dizide buluşmayı başaran Türk Malı,yayınlanan ilk bölümü ile 3 kategoride de birinci olarak pazar akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Türk Malı 1.Bölüm Özeti

Yedi yıl aradan sonra farklı bir kadroyla ekranlara dönen dizinin 1.bölümünde neler yaşandı?

Şafak Sezer’in canlandırdığı Erman Kuzu,emekli olduktan sonra karısı onu evden atmıştır.Şimdilerde halk otobüs şoförü olarak çalışan ve küçük bir hostelde yaşayan Erman,karısına verdiği nafaka yüzünden oda parasını bile ödeyemez hale gelir.Bir anda aklına gelen bir fikirle amcasının oğlu,zengin kuzeni Eymen’den yardım ister.

Eymen Kuzu karakterinin bir kızı,bir oğlu,bir nişanlısı bir de çocuklarının dadısı vardır.Oğluna sünnet düğünü yaptığı akşam Erman gelmiştir.Ayrıca o akşam başının büyük belada olduğunu öğrenmiştir Eymen.Herşeyi,kredi kartlarını,evini vs.Erman’a bırakıp kimseye bir şey demeden evi terkeder.

Bir de Eymen Kuzu’nun yan komşuları var. Bahattin ile Şaduman…Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın canlandırdığı çift kırk yıllık evlidir.Bahattin yeni emekli olmuştur.Çok çapkın bir adamdır.Yan evdeki Ukrayna’lı güzel ve seksi hizmetçisi Valeri’ye takıktır.Fakat Bahattin, ne zaman Valeri’ye biraz yakınlaşmaya çalışsa, karısı Şaduman’a yakalanır.

Mehmet Ali Erbil’li yeni Türk Malı dizisi,2001 yılında Kanal D’de yayınlanan Mehmet Ali Erbil'le Emel Sayın'ın başrolde oynadıkları Aşkım Aşkım dizisini hatırlattı.Orda da Erbil, Yeliz Yeşilmen’in oynadığı Gözde karakterinin peşinde dolanıyor ama hep karısına(Emel Sayın) yakalanıyordu.

Türk Malı 2.Bölüm Fragmanıİlgili Makaleler

Daha Fazla