Zuhal Topal'la Sofrada Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Zuhal Topal'la Sofrada Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Zuhal Topal'la Sofrada Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Zuhal Topal'la Sofrada programı hafta içi her gün Fox Tv ekranında izleyici karşısına çıkıyor.Programda gelinler kaynanaları karşısında hünerlerini gösteriyorlar.Bu programda gelinler ve kaynanalar birlikte yarışıyor.Alışverişi ve yemeği gelinler yapıyor,kayınvalideler gelinlerine tavsiyelerde bulunuyor ama yardım edemiyorlar.Alışveriş süresi 30 dakika.Bütçe 250 TL.Yemeğin 2 buçuk saatte pişirilmesi gerekiyor.Kayınvalideler sofrada eleştiri yapıyorlar.

Haftaiçi her gün 16.30'da Fox Tv'de yayınlanan programa başvuru nasıl yapılıyor?

Programı ekran karşısında izleyip ben de bu yarışmaya katılmak istiyorum diyen gelin ve kaynanaların programa başvuru yapabilmek için 3 seçeneği bulunuyor.Başvuru için ilk seçenek telefon etmek.0543 743 07 43 nolu telefondan başvurular kabul ediliyor.

Zuhal Topal'la Sofrada programına başvuru yapmak isteyen gelin ve kayınvalidelerin ikinci seçeneği ise mail atmak.Programa başvuru yapmak isteyenler basvuru@zuhaltopallasofrada.tv adresine mail atabilirler.

Momsters isimli yarışmadan ülkemize uyarlanan,ekranların sevilen ismi Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı Zuhal Topal'la Sofrada programına başvuru yapmak için bir diğer yol ise başvuru formunu doldurmak.

www.fox.com.tr/Zuhal-Topal-la-Sofrada/ekstra/29/Basvuru-Formu adresinde bulunan formu doldurarak da yarışmaya başvuru yapmak mümkün.

Yapımcılığını Dual Yapım’ın üstlendiği Zuhal Topal’la Sofrada programının başvuru formunda Adınız Soyadınız,Doğum tarihiniz,Doğum Yeriniz,Eğitim Durumunuz gibi kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra İlgi alanlarınız neler? Yaptığınız en güzel yemek ne? Kayınvalidenizle en çok hangi konuda görüş ayrılığı yaşarsınız? Kazanırsanız büyük ödülü nasıl harcamayı düşünüyorsunuz? Başvurduğunuz ve katıldığınız başka bir program var mı? Varsa neler? sorularını yanıtlamanız isteniyor.

 İlgili Makaleler

Daha Fazla